Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Ekim 2019 Cuma
ENERYA’dan “Evinize Kış Gelmesin” Kampanyası
Ereğli’de doğal gaz konforu ve ekonomisini yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdüren Enerya, kış öncesi kampanya başlattı.
Kategori : Duyurular
06 Eylül 2019 23:35
 
ENERYA’dan “Evinize Kış Gelmesin” Kampanyası

Ereğli’de doğal gaz konforu ve ekonomisini yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdüren Enerya, kış öncesi kampanya başlattı. 30 Kasım 2019 tarihine kadar sürecek olan kampanya, bağlantı bedelini ve güvence bedelini 3 taksitle ödeme imkanı sağlıyor.

BAĞLANTI VE GÜVENCE BEDELİNE 3 TAKSİT İMKANI

Enerji sektörünün öncü ve lider markası Enerya, Ereğli’de doğal gaz konforu ve ekonomisinin yaygınlaştırılması için kampanya başlattı. Doğal gaz abonesi olmak isteyenler 30 Kasım 2019 tarihine kadar bağlantı bedelini kredi kartına 3 taksitle, güvence bedelini ise www.enerya.com.tr adresi üzerinden kredi kartıyla 3 taksitle ödeyebilecekler.

Enerya Ereğli İşletme Müdürü Hüseyin Arı, Ereğli’de yaklaşık 460 km hat imalatına ulaştıklarını ve 42 bini aşkın BBS aboneye hizmet verdiklerini belirterek, “Ekonomik, güvenli ve konforlu bir yakıt olan doğal gazın herkese ulaşması için çalışıyoruz” dedi.

Arı; “ Kış öncesi Ereğlilileri en uygun ödeme koşullarıyla doğal gazla buluşturmak için bir kampanya düzenledik. Doğal gaz abonesi olmak isteyenler bağlantı bedelini 3 taksitle ödeyebilecekler. Güvence bedeli için de online olarak bir kampanya başlatacağız, 15 Eylül 2019 tarihi itibarıyla www.enerya.com.tr adresi üzerinden güvence bedeli kredi kartına 3 taksitle ödenebilecek” diye konuştu.

Arı, kampanyanın “İlkbahar Yaz, Sonbahar Yaz” sloganıyla sürdürüldüğünü ifade ederek, “Doğal gaz konforu ve ekonomisiyle evinize kış gelmeyecek. Çevreci ve güvenli bir yakıt olan doğal gaz ile Ereğli’deki hava kirliliğinin de önüne geçeceğiz” dedi.

Doğal gaz abonesi olmak isteyen Ereğlililer, kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi 444 8 429 nolu telefondan çağrı merkezini arayarak alabilirler.

Okunma : 1212
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Bir dönem Ereğli’de doktordu Erhan Çelik ile evlendi
15 Ekim 2019 Okunma: 23903 Ulusal Haberler
Mahkemeden emekli öğretmen'e ceza
15 Ekim 2019 Okunma: 12234 Ulusal Haberler
Son Dakika: Ereğli’de bıçaklı kavga: yaralılar var
17 Ekim 2019 Okunma: 7960 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın