Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ocak 2018 Pazar
Musa Yılmaz: Ülkücü Hareket Devletleşiyor
Ereğli’de düzenlenen Bulduk Özdemir konferansında söz alan MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz Ereğli’nin gündemine dair konuştu.
Kategori : Gündem
13 Ocak 2018 22:43
 
Musa Yılmaz: Ülkücü Hareket Devletleşiyor

Ereğli’de düzenlenen Bulduk Özdemir konferansında söz alan MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz Ereğli’nin gündemine dair konuştu.

Göreve geldiğimiz günden bu yana 10 ay oldu ve bu süre içinde şahsım ve yönetim kurulu üyelerimle birlikte pek çok program ve ziyaretler gerçekleştirdik Ereğli’nin sorun ve sıkıntılarını dile getirdik.

Genel başkanımız, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin önderliğinde Milliyetçi Hareketin Türkiye için ne kadar önemli olduğunu ifade ettik ve hareketimize olan güvenin ne kadar arttığını gördük. Dualı olduğuna inandığımız hareketimize kurulan sinsi ve hain tuzağın uzantıları Ereğli’de de boş durmamış ve hareketimizi zedelemeye çalışmışlar ve halen de devam etmektedirler.

Bunlara cevabımız şudur ki; “Güneşe bakmaya cesareti olmayan ama güneş iddiasında olanlar gölgede kalmaya, gölgeyi ışık sanmaya mahkûmdur ve bunlarla hesabımız acıklı olacaktır” dedi.

Ülkücü Hareket Devletleşiyor

“İkisi de gökte uçarlar ama kuzgunun dünyası başka kartalın dünyası başka” şeklinde konuşan Yılmaz; “Unuttukları bir şey var ki Milliyetçi ülkücü hareket tarih boyunca çok daha büyük mücadelelerin içinden geçerek bu günlere gelmiştir. Allah’ın izniyle de çok daha badireler atlatmış kutlu hareketimiz kutup yıldızımız liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in kararlı duruşu sayesinde saflarını sıklaştırarak ve temizlenerek yoluna hareket etmiştir” dedi.

Bugün iktidar partisi de milliyetçi ülkücü hareketin yıllardır söylediği milli siyasi çizgiye gelmiş, milli birlik ve beraberliğimiz sağlanmış ve 2023 lider ülke Türkiye hedefine doğru yürümekte ve Milliyetçi ülkücü hareket devletleşmektedir” dedi.

Ereğli kaderine terk edilmiş

Ereğli’nin adeta kaderine terk edildiğini ifade eden Yılmaz, “Şehrimizde inanılmaz işler meydana gelmektedir. Ereğli’de insanımız cinnet haline gelmekte ve bunalımlardan çıkamamaktadır. Ereğli çok fazla göç almaya başladı ve yapılan cezaevi sayesinde de ne olduğunu bilmediğimiz tipler Ereğli’yi mesken tutmuşlardır” dedi.

Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan 10 bin kişilik yeni cezaevi daha da vahim hale gelmiştir. Endişelerimiz artmakta ve Ereğli’ye layık görülen bu mudur diye de sormak gereklidir” dedi.

Emniyet Müdürü Sıkıntımız Var

Nüfusu 200 bine dayanmış ve birçok ilden büyük ve asayişsizliğin hat safhaya çıktığı Ereğli’de maalesef asaleten atanamayan bir emniyet müdürümüz var hatta o da yok geçici bir amir var” dedi.

Okunma : 2460
Közde Piliç
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Sakın Yola Çıkmayın
18 Ocak 2018 Okunma: 8775 Gündem
Çöken tavanın altında kaldı
17 Ocak 2018 Okunma: 7905 Asayiş
9 Aylık Bebeğinin Boğazını Kesip…
18 Ocak 2018 Okunma: 7678 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın