Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Şubat 2020 Cumartesi
İnfrared Rezistans Nedir?
Özellikle elektrikli ısıtıcıların en yaygın kullanılan ürünler rezistanstır.
Kategori : İş İlanları
24 Ocak 2017 14:31
 
İnfrared Rezistans Nedir?

Özellikle elektrikli ısıtıcıların en yaygın kullanılan ürünler rezistanstır. İnfrared rezistans evlerde ve iş yerlerinde farklı ve etkili fonksiyonel etkilere sahiptir. Piyasa koşullarında satışı gerçekleştirilen rezidanslar uzun, orta ve kısa infrared dalgalı olarak satılır. Diğer infrared dalgalar ise hızlı orta dalga ve karbon infrared dalgadır.

Ülkemizde normal ve infrared rezistans satışı yapan birçok seçkin işletme vardır, bu işletmeler arasında gerek üretim politikası gerekse de fiyat kararlığıyla ser rezistans ilk sırada yer alır.  Hizmet anlayışında birinci sınıf ürünler ile oluşturan Ser rezistans, satışını gerçekleştirdiği uzun dalga seramik yansıtıcı ürünler 300 ile 750 derece sıcaklığa karşı dayanır.

İnfrared Rezistans Kullanım Alanları

Rezistans ürünlerin kullanım alanı çok geniştir, özellikle infrared rezistans uzaktan kumandalı ısıtıcılarda çok yaygındır. Enerji tasarruflu infrared ısıtıcılar dört kademeli güç üretime sahiptir. Hizmet alanı çok geniş olan ser rezistans, istek ve ihtiyaçlara yönelik çözüm sağlar.

Kuruluşundan bu yana yurt içi yurt içi alanlarda ciddi satış rakamlarına ulaşan Ser Rezistans hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Ser Rezistans'ın http://www.serrezistans.com/  internet adresini ziyaret edebilirsiniz.  Kurulduğu günden bu yana en son teknoloji ile üretim anlayışında bulunan ser rezistans kaliteyi deneyimle birleştirdiği için sektörün en ilgi gören firması olmuştur. Isıtma, danışmanlık, mühendislik, teknik servis ve otomasyon çözümleri sunan ser rezistans, üretiminde her zaman son teknoloji kullanır.

İnfrared Isıtıcı Çözümleri

Ser rezistans her zaman insanlara kazanç sağlayan bir hizmet anlayışına sahiptir. Satışı gerçekleştirilen rezistanslar ısıtıcı modelleri kondüksiyon sistemi ile çalışır. Sistemin bu şekilde çalışması elde edilen ısı, ısıtılacak maddeye hedef yüzeye doğru ilerleme sağlar. Günümüzde infrared ısıtıcı çözümleri ağır sanayi alanlarında çok ciddi oranda kullanıma sahiptir. Endüstriyel alanlarda üretim yapan üreticiler enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konusunda çalışmalar yapma bundan kaynaklıdır. İmalat sektöründe de kullanılan infrared rezistanslar kurutma, kürleme ve sterilizasyon gibi işlemlerde kullanılır.

Ser Rezistans sektörel anlamda ciddi üretim kapasitesine sahiptir. En yeni teknoloji alanlarının kullanıldığı ser rezistans kısa dalga yaymakta olan bir ısıtıcıdan elde edilen ışınlar yüzde 86 oranında karşı yüzeye iletilir

Okunma : 7291
Foto galeri
Gündem haberleri
Cemre ne zaman düşecek?
18 Şubat 2020 Okunma: 23785 Kültür Sanat
Son Dakika: Ereğli’de cinayet
18 Şubat 2020 Okunma: 19229 Ulusal Haberler
Son Dakika: Ereğli’de yaşanan cinayetin ayrıntıları netleşti
18 Şubat 2020 Okunma: 16794 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın