Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

24 Şubat 2018 Cumartesi
Yeşil Bahçe Restaurant Hizmetinizde
EREĞLİ’DE NEZİH BİR ORTAM VE LEZZETLİ BİR SOFRA MI ARIYORSUNUZ?  YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU HİZMETİNİZDE.
Kategori : İş İlanları
18 Ocak 2018 00:07
 
Yeşil Bahçe Restaurant Hizmetinizde

EREĞLİ’DE NEZİH BİR ORTAM VE LEZZETLİ BİR SOFRA MI ARIYORSUNUZ?  YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU HİZMETİNİZDE.

Konya Ereğli’de yeni hizmete giren YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU sizlere eşsiz bir hizmet anlayışı ile birbirinden özel lezzetleri sunuyor.

Nezih bir ortamda sevdiklerinizle birlikte en güzel zamanları geçirmek için YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU ’nu tercih edin.

ZENGİN MENÜSÜ, ŞIK ORTAMI, ŞEHRİN GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAK MEKANI VE GÜLERYÜZLÜ HİZMET ANLAYIŞI İLE YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU SİZ VE SEVDİKLERİNİZ İÇİN VAZGEÇİLMEZ MEKAN OLACAK.

ZENGİN MENÜ:

Porsiyon Pirzola, Kg. Pirzola, Karışık Izgara, Adana Kebabı, Urfa Kebap, Yoğurtlu Kebap, Saç Kavurma, Kuzu Kuşbaşı, Beyti Sarma, Tavuk Kanat, Tavuk Şiş, Ciğer Şiş, Balık Çeşitleri, Mantı, Künefe ve Daha Pek Çok Lezzeti Bulabileceğiniz YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU Sizleri Bekliyor.

CANLI MÜZİK:

YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU’nda Ünlü Sanatçı Bülent Güney ve MAHMUT Uslu’nun eşsiz müzik ziyafetini canlı olarak bulabilirsiniz.

TOPLU YEMEK VE PROGRAMLAR:

YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU’nda her türlü toplu yemek, doğum günleri, özel günler ve kadınlar gününde de en güzel ve eksiksiz hizmeti görebilirsiniz.

YEŞİL BAHÇE RESTAURANT VE KIR DÜĞÜN SALONU

Adres: İvriz Yolu 2. Km. Ereğli KONYA

Telefonlar: 0543 380 92 88 & 0332 724 80 82

 

Okunma : 5938
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğlili Asker Kuzey Irak’ta şehit oldu.
21 Şubat 2018 Okunma: 13375 Gündem
Ereğli Okuyor
20 Şubat 2018 Okunma: 11231 Gündem
Yol kenarında erkek cesedi bulundu
20 Şubat 2018 Okunma: 9104 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın