Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ocak 2018 Pazar
MHP’den Konferansa Davet
Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Bulduk Özdemir Konferansına tüm Ereğlililer davet edildi.
Kategori : Kültür Sanat
10 Ocak 2018 20:06
 
MHP’den Konferansa Davet

Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Bulduk Özdemir Konferansına tüm Ereğlililer davet edildi.

MHP Konya Ereğli İlçe Başkanlığı’nın organize edeceği; ''Tarihten Bugüne Türk Milliyetçiliği, Batı Milliyetçiliği ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin son yıllarda izlediği politikalara olan etkisi'' isimli konferansa tüm Ereğli halkı davet edildi.

13 Ocak 2018 Cumartesi günü Saat 19.00’da başlayacak olan konferans, Ereğli Kültür ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ereğli MHP İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada, “Konferansa tüm Ereğlililer davetlidir” denildi.

 

Bulduk Özdemir Kimdir?

25.10.1961 tarihinde Konya’nın Kulu ilçesi Yaraşlı köyünde dünyaya gelen Bulduk Özdemir, İlkokul, Ortaokul ve Lise tahsilini Ankara da tamamladı.

Avusturya da Montan Üniversitesi Petrol Yüksek Mühendisliği bölümünü bitirdi. Yüksek Lisans eğitimini Fransa da yaptı.

2,5 yıl bir Avusturya-İsveç ortaklı Petrol firmasında yöneticilik yapan Özdemir, bu görevinin ardından Almanya Ulm kentinde Stein Beis Enstitüsünde 2 yıllık İşletme Mühendisliği eğitimi aldı. Bu eğitimle birlikte Avusturya Akreditasyon kurumunda Baş denetçilik görevine getirildi.

1993-2000 yılları arasında Avusturya, Almanya, Macaristan, İsviçre ve Slovenya gibi ülkelerde ISO standartlarına göre denetim ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirdi.

2000 yılında Türkiye’ye dönen, Bulduk Özdemir yurt dışında bulunduğu süre içerisinde Üniversite başkanlığı, Yabancı Akademisyenler Birliği Başkanlığı, Avrupa Türk Konfederasyonunda değişik yöneticilikler yaptı.

Türkiye de ise Ankara İl üst kurul üyeliği ve MHP MYK üyeliği görevlerini yerine getirdi.

Evli ve 3 çocuk babası olan ve Almanca, İngilizce, Fransızca bilen Bulduk Özdemir, 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem milletvekili adayı olmuştu.

Okunma : 2213
Gündem haberleri
Sakın Yola Çıkmayın
18 Ocak 2018 Okunma: 8780 Gündem
Çöken tavanın altında kaldı
17 Ocak 2018 Okunma: 7907 Asayiş
9 Aylık Bebeğinin Boğazını Kesip…
18 Ocak 2018 Okunma: 7678 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın