Perşembe, 09 Ocak 2014 14:18

Özkan Özgüven'in Mesajı

Ereğli AK Parti Belediye Başkan A. Adayı Özkan Özgüven 10 Ocak ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeni ile bir Mesaj yayımladı.

Özgüven, mesajında şöyle söyledi: “ Basın, başta halkımızın bilgilendirilmesi, hem hizmetlerin aktarılmasında hem de yönetenlerin sağlıklı karar almasını sağlayan çok önemli bir unsurdur. Bir anlamda basınımız; bizim elimiz, gözümüz, dilimiz ve sesimizdir. Gazetecilik mesleği ise özellikle çok büyük fedakârlıklar isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir.

Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren başta Ereğli’mizde görev yapan basın mensuplarımızı ve tüm basın mensuplarımızın bu anlamlı günlerini en içten dileklerimle kutluyor, kendilerine ve her kademede çalışan tüm basın mensuplarına teşekkür dileklerimle sağlık içinde mutluluk dolu nice başarılar görev diliyorum” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile