Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

31 Mayıs 2020 Pazar
Engellilerin abisi Ramazan ayında yaşadığı sıkıntısını anlattı
‘Bu ramazan ayına sıkıntılı girdim, ama kul sıkışmayınca hızır yetişmiyor’ bu sözler Ereğli Tüm Engelliler Derneği Başkanı İshak Acar’a ait.
Kategori : Gündem
24 Mayıs 2020 05:49
 
Engellilerin abisi Ramazan ayında yaşadığı sıkıntısını anlattı

Bu ramazan ayına sıkıntılı girdim, ama kul sıkışmayınca hızır yetişmiyor’ bu sözler Ereğli Tüm Engelliler Derneği Başkanı İshak Acar’a ait.

Kurulduğu günden bu yana Engellilere sahip çıkan ve her Ramazan ayında dağıttığı yardımlar ile dikkat çeken Ereğli Tüm Engelliler Derneği, bu sene de üzerine düşeni yaptı.

Dernek Başkanı İshak Acar, sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunarak Covıd-19 önlemleri nedeniyle bu sene iftar yemeği veremediği için üzüldüğünü ancak sonrasında yardımsever kişilerin devreye girmesiyle yine bir çok engelli vatandaş ve ailelerini sevindirdiklerini kaydetti.

Acar, yaptığı paylaşımda bu yıl 2 akülü sandalye, 10 manuel sandalye, 70 adet market kartı, 10 adet akü (engelli araçları için) bayramlık elbiseler ve daha bir çok hizmet ile gönüllere girdiklerini belirtti.

Kendisine destek çıkan herkese teşekkür ediyorum diyen Acar, bizim bu derneği kurmakta ki amacımız engelli bireylerimize sahip çıkmaktı, bunun için de elimizden geleni yapıyoruz, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz, rabbim maksadı temiz olanın daima yanındadır, söz veriyoruz dernek olarak her zaman adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz diye konuştu.

Okunma : 2064
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Son Dakika: Ereğli’de korkunç kaza: İş adamı Mustafa Akbel hayatını kaybetti
28 Mayıs 2020 Okunma: 30169 Asayiş
Ereğli’de acıya yürek dayanmadı: Anne ile gelini yan yana defnedildi
27 Mayıs 2020 Okunma: 16721 Ulusal Haberler
Mustafa Akbel yaşamını yitirdi: Kaza yerinden ilk görüntüler
28 Mayıs 2020 Okunma: 15240 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın