Ereğlispor’da Pişti Erges’te Yıldızlaştı | Ereğli Haberleri - Haberiniz Olsun

Ereğlispor’da Pişti Erges’te Yıldızlaştı | Ereğli Haberleri - Haberiniz Olsun

23 Temmuz 2019 Salı
Ereğlispor’da Pişti Erges’te Yıldızlaştı

Ereğlispor Altyapısından yetişip ve Ereğlispor Altyapıda U17 ve U19 da sürekli oynayan sezon başında Ergesspor’a transfer olan birinden bahsedeceğim size.

Futbol oyun yetenekleri ile iyi bir futbolcu, bunun yanında önce iyi bir insan, sevecen, arkadaşlarına ve rakiplerine karşı saygılı, paylaşımcı Futbolun bir oyun olduğunu bu oyunda kazanmak ve kaybetmek olduğunun bilincinde olan ve kulüpte performansını en üst düzeye çıkarmak için çaba sarf eden bir oyuncudan bahsedeceğiz.

Çalışkan, hırslı, azimli ve mesleğine saygılı biri...

Kondisyonel yeteneklerini geliştirmek, için devamlı çalışan, koşmayı ve mücadele etmeye seven bir sporcu...

Antrenmanları seven, çalışmalardan kaytarmayı sevmeyen, antrenmanları yapmış olmak için yapmayan, zaman geçirmek için değil de bir amaç uğruna seve seve idmanlarını yapan biri...

Özel yaşamına, beslenmesine dikkat eden, disiplinli... Kısacası Futbolu seven özel bir insan, işte onlardan biri; Ziya Burak Görmez ve Ziya’yı anlatmak istiyorum kısa olsa da size...

1998 doğumlu, futbola 2015’de Ereğlispor’da başlayan Ziya, 2015-2016-2017 yıllarında futbol hayatını Ereğlispor’da devam ettirirken 2018 yılında Ergesspor’a hiçbir menfaat gözetmeden Ergesspor transfer oldu.

2018 sezonunda takımının şampiyon olmasında emeği büyük olan Ziya Önümüzdeki sezonda Ergesspor’da başarılı futbolunu devam ettirerek adından söz ettireceğine eminim.

Bu sezon Ergesspor’la 2. Amatör Ligi’nde iyi işlere imza atan Ziya ile şimdiden 1 Amatör ve süper amatör olmak üzeri üç kulüp mercek altına aldı bile.

Fiziği ile futbol Dehası ile Stoper mevkiinde 2. Amatörün Yıldızı olan Ziya Oynadığı Ligi küçümsenmeden Süper amatör ayarında ilerisi için iyi bir yatırım olarak her kulübe tavsiye edebileceğim Ender yeteneklerden birisi.

Ereğli’de sporu ve futbolu adım adım takip eden www.ereglihaberleri.com olarak, çalışkanlığından, disiplinli oluşundan, saygısından dolayı futbol hayatında başarılar diliyorum. Yolun açık olsun ZİYA BURAK GÖRMEZ.

Düzenleme : 24 Mayıs 2018 03:16 Okunma : 3799
Foto galeri