Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Mart 2019 Perşembe
Ağzına silah dayayıp öldüresiye dövdüler
9 KİŞİYLE BASTIKLARI KÖYDE KÖYLÜNÜN AĞZINA SİLAH DAYAYIP ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER.
Kategori : Asayiş
19 Temmuz 2018 23:50
 
Ağzına silah dayayıp öldüresiye dövdüler

9 KİŞİYLE BASTIKLARI KÖYDE KÖYLÜNÜN AĞZINA SİLAH DAYAYIP ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER.

İnanılmaz olay Karaman’ın Akçaşehir (Adışar) beldesinde yaşandı.

Akıl almaz olayda, 9 kişi baskın yaparak ağzına silah soktukları şahısları tehdit ederek darp ettiler, sonra da koyunlarını alarakkaçtılar.

İddiaya göre Karaman Akçaşehir beldesinde yaşanan olayda, yayla evinde oğlu Umut Yıldırım ile birlikte kalan Nevzat Yıldıırm ve gece uyudukları sırada baskına uğradılar.

Gece Saat: 01.30 sularında yayla evine baskın yapan 9 kişilik bir grup arabayı kapıya dayayıp farın ışığında baba oğula küfürler etmeye başladılar. Ellerindeki silahları mağdurların kafasına dayayarak tehditler savuran grup daha sonra silahı Umut Yıldırım'ın ağzına sokarak öldürmekle korkuttular. 

Havaya rastgele ateş eden grup daha sonra sopalarla iki kişiyi darp edip telefonlarını ve koyunlarını da alarak olay yerinden uzaklaştılar.

Vücudunda kırıklar oluşan mağdurlardan Nevzat Yıldırım baygın vaziyette yerde yatarken oğlu Umut Yıldırım telefonu olmadığı için yardım çağıramayınca motorla köye gelip yardım istedi. Olayın ortaya çıkması üzerine köylüler toplanıp jandarmaya ve ambulansa haber veriler.

Olay yerine gelen ambulans yaralıları Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırark tedavi altına aldı.

Yaşanan olay üzerine önce şikayetçi tarafın ifadelerine başvuran Jandarma Timleri araştırmayı derinleştirerek geniş kapsamlı çalışma başlattı. Aynı gün zanlıların izine ulaşan Jandarma ekipleri Karapınar ilçesi Yeşilyurt Köyü'nde BS, SS, HS, HS, VE HS İLE adına ulaşılamayan 4 kişi ile birlikte toplan 9 kişilik grubu yakaladı.

Yarın adliyeye sevkedilmeleri beklenen zanlıların yayla evinden çaldıkları koyunları sattıkları da gelen bilgiler arasında.

Okunma : 6760
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Halil Etyemez: Oprukçu, Özkan’ı Kandırmaya Çalışıyor
18 Mart 2019 Okunma: 9647 Siyaset
Vatandaşa “Boş boş gezme ya” dedi
20 Mart 2019 Okunma: 6446 Siyaset
Oprukçu: Ereğli’yi Hançerletmeyeceğiz
17 Mart 2019 Okunma: 6135 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın