Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Mart 2019 Salı
Bebek Elbiseleri
Bir anne – babanın en büyük hayali çocuğunu dünyaya sağlıklı bir şekilde getirerek ona dünyanın en büyük güzelliklerini bahşedebilmektir.
Kategori : Gündem
17 Nisan 2018 13:42
 
Bebek Elbiseleri

Bir anne – babanın en büyük hayali çocuğunu dünyaya sağlıklı bir şekilde getirerek ona dünyanın en büyük güzelliklerini bahşedebilmektir. Bir bebek dünyaya getireceği müjdesini alan anne – baba adaylarının ilk işleri ise çocukları için harika bir oda ve gardırop düzme özlemidir elbette. Wonderkids ise yaratıcı bebek giysileri ile bu büyük özlemi ve hayali en güzel şekilde süslüyor. Özellikle de kız bebekleri için tasarladığı bebek elbiseleri konusunda.

Gökkuşağı Renginde Sağlıklı Dokularda Bebek Elbiseleri

Tüm Wonderkids ürünlerinde olduğu gibi kız bebek elbiselerinde de; sağlıklı organik iplikler,%100 hava aldıran pamuklu doku, antibakteriyel ve anti alerjik kumaşlar kullanılır. Terletmeyen giysi ve bebek elbiseleri ince işçiliği sayesinde bebeklerinize en büyük konforu yaşatacaktır. Bu günün küçükleri yarının en sağlıklı bireyleri olarak yetişsin ve sağlık – mutlu bir jenerasyonu oluştursun istiyoruz ve dolayısıyla bunun için elimizden elen her şeyi yapıyor ve bebek giyim ürünleri konusunda azami dikkat göstererek büyük bir özveri ile üretim sağlıyoruz.

Sizin çocuklarınız da bu büyük konfor ve pozitif enerjisi yüksek kıyafetlerden giyerek mükemmel bir bebeklik sürecinin ardından mutlu bir çocukluk yaşasın istiyorsanız sizleri de Wonderkids sayfalarına bekliyoruz. Çocuklarınızın ve bebeklerinizin gardırobunda da sizinkinden eksik hiçbir şeyi kalmasın!

Yağmurluğundan bermudasına, montundan kabanına, iç çamaşırından eteğine, elbisesinden pantolonuna, yeleğinden hırkasına, kazağından çorabına bebeğiniz için her ne gerekiyorsa Adan Z ye burada! Şık giyim çocuklarınızın özgüvenini arttırdığı gibi konfor da bebeklerinizin giysilerinde içinizi son derece ferah tutacak önemli öğelerdendir. Bebek ve çocuk giyimi konusunda büyük bir farkındalık yaşıyor ve çocuklarınız için her zaman en iyisini üreterek sizler için sergilemeyi amaçlıyoruz.

Bol Çeşit Ve Kalitede Bebek Elbiseleri

Vücuda rahatlıkla oturan bebek elbiseleri, esnek yapısıyla bebeklerinize büyük bir özgürlük sağlar ve bebekler elbiselerin içinde son derece hür hareket edebilir. Kaliteli kumaşlardan tasarlanan elbiseler yıkama sonrasında sünmez ve sarkmaz. Kanserojen madde ve kimyasallar içermeyen tüm bebek elbise modellerimizden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Fırfırlısından çizgilisine, çiçek desenlisinden sadesine her renk ve dokuda bebek elbisesi www.wonderkids.com sayfalarımızda.

Okunma : 974
Gündem haberleri
Mustafa Yıldızdoğan Konseri Yarım Şarkılık Oldu
16 Mart 2019 Okunma: 17164 Ulusal Haberler
Süleyman Soylu Bu Pankartı Görmedi
16 Mart 2019 Okunma: 9798 Gündem
Halil Etyemez: Oprukçu, Özkan’ı Kandırmaya Çalışıyor
18 Mart 2019 Okunma: 8524 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın