Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Eylül 2019 Çarşamba
Ereğli’ye 4. TOKİ için kolları sıvadılar
Ereğli’de bundan önce iki etap tamamlanan ve üçüncü etabı da bitmek üzere olan TOKİ konutlarının dördüncüsü için kollar sıvandı.
Kategori : Gündem
11 Eylül 2019 16:13
 
Ereğli’ye 4. TOKİ için kolları sıvadılar

Ereğli’de bundan önce iki etap tamamlanan ve üçüncü etabı da bitmek üzere olan TOKİ konutlarının dördüncüsü için kollar sıvandı.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ve AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Ereğli’ye 4. Etap TOKİ konutlarının kazandırılması için kolları sıvadı.

Ankara’da bir dizi görüşmelerde bulunan Milletvekili Halil Etyemez ve AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk'ü ziyaret ederek Ereğli hakkında görüştüler.

Talep İletildi

Ereğli’de geçtiğimiz yıl yapımına başlanan ve tamamlanmak üzere olan TOKİ 3. Etap konutlarının bir an önce tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi konusunda hemfikir olunan görüşmelerin ardından 4. Etap konutların kazandırılması ile ilgili de bilgi alışverişi yaptılar.

Milletvekili Halil Etyemez ve AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun Ereğli’ye 4. Etap TOKİ konutlarının ihtiyaç olduğunu belirterek taleplerini ilettiler ve söz konusu talep görüşmelere alındı.

Yeni Sanayi Can Bulacak

TOKİ konutlarının ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk ile Ereğli’ye kazandırılması planlanan Yeni Sanayi Sitesi hakkında da bilgi alış verişi yapan AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ve AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, görüşmelerden olumlu ve memnun ayrıldılar.

Okunma : 1504
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Saçkıran Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
15 Eylül 2019 Okunma: 17654 Sağlık
Silaj makinesine kaptırdığı ayağını keserek kurtardılar
14 Eylül 2019 Okunma: 7884 Asayiş
Oyuncak arabadan gelen sesler kan dondurdu: Seni öldürürüm...
14 Eylül 2019 Okunma: 7880 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın