Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı
Etyemez, Tayyip Erdoğan'a nasıl bir rapor sundu?
Ak Parti'nin Konya Milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.
Kategori : Gündem
11 Temmuz 2019 01:34
 
Etyemez, Tayyip Erdoğan'a nasıl bir rapor sundu?

Ak Parti'nin Konya Milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. 

Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, sosyal medya hesabından o anların fotoğraflarını paylaştı. Etyemez, 'Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında milletvekillerimizin katılımıyla istişare toplantısını gerçekleştirdik. Birçok alanda değerlendirmelerde bulunduğumuz toplantımızın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum dedi. 

NE KONUŞULDUĞU KONUSUNDA DETAYA GİRMEDİ 

Milletvekil Etyemez, Erdoğan ile ne konuşulduğu detayına girmedi. Ancak bir kaç gün önce ulusal medyada çıkan haberlere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart yerel seçimlerinin ardından bölgelerin Milletvekilleri ile bir araya gelecek yapılan toplantılarda gündem  31 Mart yerel seçimleri, yenilenen İstanbul seçimleri ve 1. yılını dolduran Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi olacak dendi. 

Cumhurbaşkanına milletvekilleri bağlı bulundukları illerin sorunlarını anlattı. İsteyen her milletvekiline söz verildi ve Cumhurbaşkanı soruları kabul etti.

PEKİ ETYEMEZ EREĞLİ HAKKINDA NASIL BİR RAPOR SUNDU? 

Merak edilen konu bu. Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez Ereğli hakkında Sayın Erdoğan'a nasıl bir rapor sundu? Seçimlerde bazı Ak partililer bizi desteklemedi, gidip bağımsız adayın etrafında birleşip kazandırdıllar, suçlu olan onlardır, bizim herhangi bir suçumuz yokmu dedi?

Yoksa Sayın Cumhurbaşkanım hepimizin hatası var, seçimlerde gönüllere giremedik, halkın istediği şekilde hareket edemedik, gönüller kırdık, bu yüzden kaybettik ? Raporunumu sundu. 

 

Okunma : 3199
Foto galeri
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğli’de hareketli gece: Ölü bulunmuştu
23 Temmuz 2019 Okunma: 11171 Asayiş
Son Dakika: Feci kazada 7 kişi öldü
21 Temmuz 2019 Okunma: 9105 Asayiş
Tezkeresini aldı, kazada hayatını kaybetti
20 Temmuz 2019 Okunma: 7852 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın