Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

30 Eylül 2020 Çarşamba
İnternette Ucuz Hamile Giyim Mağazası Arıyorsanız; Işşıl'a Göz Atabilirsiniz
Hamilelik güzel bir duygu olduğu kadar bayanlar için zorlu bir süreçtir de.
Kategori : Duyurular
13 Şubat 2020 15:49
 
İnternette Ucuz Hamile Giyim Mağazası Arıyorsanız; Işşıl'a Göz Atabilirsiniz

Hamilelik güzel bir duygu olduğu kadar bayanlar için zorlu bir süreçtir de. Bedende oluşan değişiklikler, ruhen ve fiziken kadınları zorlamaktadır. Kendini beğenmeme hissi olduğu kadar etrafından beğenilmeme duygusu da oluşur. O beğenilen güzel kıyafetlerin karnın büyümesiyle beraber vücuda olmaması bu süreçte hem erkeği hem de kadını epey zorlamaktadır.

 

 Hamilelik süreci ortalama 9 ay 15 gündür. Bu dönemde vücutta meydana gelen değişiklikler kadınları yeni kıyafet almaya zorlar. Ancak kısa bir süreliğine giyilecek kıyafetler için kadınlar pahalı kıyafetler yerine ucuz hamile giyim reyonlarını tercih etmektedirler. Bunun aksine birçok mağaza da hamile reyonundaki kıyafetlere ekstra ücret koyma yoluna giderler. Ehamilegiyim.com ise zaten zor süreç geçiren hamile kadınların tercihlerini göz önüne alarak daha uygun kıyafetleri satışa sunuyor.

  

 Hem Kalite Hem Ucuzluk

 

 Kalite ve ucuzluğu aynı anda hizmete sunarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarma gayretinde bulunan ehamilegiyim.com sitesi bol çeşidiyle de hamile kadınların tercihi. Sitede hamile giyim olarak 7den 70 e ürünler bulunmaktadır. Özellikle düğün, mezuniyet, balo gibi önemli günlerde tercih edilen abiye ve elbiseler hamile kadınların kabusu. Fiyatından öte birçok mağazada zor bulunan hamile elbisesi ve abiyeleri internet üzerinden istenilen her yere kargo ile ulaştırabilmek mümkün.

  

 Modern Annelere Modern Tarzlar

 

 Günümüz anne adayları genel olarak 1980 ve sonrası doğumlu olduğundan teknolojiyle iç içe büyüdüler. Modayı hep yakından takip ettikleri için de hamilelik dönemlerinde modadan uzak kalmak istememektedirler. Bunun bilincinde olan IŞŞIL Hamile Dünyası en modern kıyafetleri günümüz anne adaylarına sunmakta. Sadece hamilelik sürecinde değil sonrasında da rahatlıkla kullanılabilecek şekilde dizayn edilen elbiseler birçok kadının da tercihi olmakta. Mevsimsel olarak güncellenen ürünler sonbaharın hüzün rengini, kışın beyazlığını , baharın iç açıcı renklerini ve yazın neşesini bayanların dünyasıyla buluşturmakta.

  

 Hamilelik Sonrasını Düşünmene Gerek Yok

 

 Kadınlar hamilelik sürecinde olduğu kadar hamilelik sonrasındaki ilk 1 ayı da çok düşünürler. Bu süreçte aldığı kiloları verebilmek kadar bebeğini rahat emzirmek de her kadının aklının bir köşesinde yer alır. Bu süreçte özellikle hamile gecelikleri kolay giyimi ile rahatlığına düşkün taze annelerin tercihi olmakta. Her kadının tercihine göre farklı renklerden oluşan gecelikler ehamilegiyim.com da oldukça uygun fiyata satışa sunulmaktadır.

  

 Bir Tıkla Kapında

 

 Hamileliğin 7.ayından itibaren dışarıda alışveriş merkezlerinde ya da çarşı pazarda gezmek oldukça zorlaşmaktadır. Bu süreçte de internet üzerinden hamile elbisesi almak çok daha kolay. Ancak internet dünyasında oldukça fazla kalitesiz giyimler ve siteler mevcut. Ancak ehamilegiyim hem müşteri desteği hem de müşterilerden gelen geri dönütler ile farklı bir konsepte sahip. Hızlı bir şekilde gerçekleşen ürün teslimatının yanı sıra kolay iade ile de müşterilerin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Konya üzerinden tüm Türkiye ye birkaç gün üzerinde gerçekleşen teslimat, sürekli yenilenen promosyon ve indirimler ile sadece hamilelere özel çalışılmaktadır.

 

 Vücudun Değişir Tarzın Kalır

 

 Hamilelik süreci boyunca tamamen değişen vücut ölçülerine karşın kadınlar tarzlarını koruma çabası içerisindedirler. Bunun için büyük kıyafet yerine aynı bedende olan ama daha esnek kıyafetler tercih edilir. Sadece dış görünüm değil kadınlar için iç görünüm de önemlidir. Hamilelik süreci boyunca eşi tarafından reddedilme psikolojisi taşıyan kadınlar iç çamaşırlarına da özen gösterirler.

 

 Son zamanlarda oldukça yaygın görülen ve ilk kez anne adayı olacaklarda daha çok görülen babyshower partisi için de ayrı bir kıyafet elbette şart. Bu günlerde daha çok tercih edilen sade kıyafetleri bulmak da ehamilegiyim ile çok kolay.

Okunma : 1974
Foto galeri
Gündem haberleri
Ereğlili Genç Avukat Evinde Ölü Bulundu
28 Eylül 2020 Okunma: 22080 Gündem
Son dakika: Ereğli’de korkutan deprem
29 Eylül 2020 Okunma: 17706 Gündem
Konya Ereğli’nin Okulları
26 Eylül 2020 Okunma: 17133 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın