Ereğli İmsakiyesi    Zekat Hesaplama    Coronada son durum    Corona hakkında herşey   Reklam ver

Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

30 Mayıs 2020 Cumartesi
Milletçe kaza seyretmeyi severiz ama…
EVET, TÜRK HALKININ EN BELİRGİN ÖZELLİKLERİNDEN BİRİ DE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZALARINI SEYRETMEK AMA MAALESEF SOSYAL MESAFE KURALI VAR.
Kategori : Asayiş
07 Nisan 2020 23:57
 
Milletçe kaza seyretmeyi severiz ama…

EVET, TÜRK HALKININ EN BELİRGİN ÖZELLİKLERİNDEN BİRİ DE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZALARINI SEYRETMEK AMA MAALESEF SOSYAL MESAFE KURALI VAR.

 

Bu zorlu süreçten geçtiğimiz bu günlerde yoğun mesai harcayan polis ekiplerinin bir de millete sosyal mesafe, maske kullanımı gibi artık herkesin bilmesi ve uyması gereken konularda çaba harcıyor olması maalesef üzücü.

Meydana gelen bir trafik kazasında polis elbette yapması gerekeni yapacak, kaza tutanağı tutacak, kazada ölü ya da yaralı varsa gerekeni yapacak yolun bir an önce trafiğe açılması için çalışacak vesaire polisin pek çok işi var.

Ancak bize bir kez daha Aksaray'da akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazası gösterdi ki duyarlı bir millet olmamak için çaba harcayanlar var.

Aksaray’da Suriye uyruklu İsa Ali Osman (35) idaresindeki 34 MF 3551 plakalı minibüs ile Ali Karadağlı (32) kontrolündeki 68 HP 441 plakalı kamyonet Nakkaş Mahallesi Muhsin Yazıcı Bulvarı kavşağında çarpıştı. Kazada, sürücü Karadağlı ile minibüste bulunan Fatma Ferruh (26), Nasir Elden Cerruh (23) ve Rim Cerruh (23) yaralandı.

Kazazedeler için polis ekipleri gerekeni yaptı ancak kaza seyretmek için toplanan kalabalığı sosyal mesafe kuralları gereği dağıtmaya çalışması maalesef yeterince duyarlı olmadığımızı gösterdi.

Evet, gençler biz milletçe kaza seyretmeyi severiz ama maalesef sosyal mesafe kurallarına da uymak zorundayız. Lütfen biraz daha dikkat.

Okunma : 1131
Foto galeri
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Son Dakika: Ereğli’de korkunç kaza: İş adamı Mustafa Akbel hayatını kaybetti
28 Mayıs 2020 Okunma: 28894 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de kaza: Gelini ile birlikte hayatını kaybetti
26 Mayıs 2020 Okunma: 23990 Ulusal Haberler
Ereğli’de acıya yürek dayanmadı: Anne ile gelini yan yana defnedildi
27 Mayıs 2020 Okunma: 15398 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın