Foto galeri

Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

 
 
Tarih : 11 Temmuz 2018  -  Saat : 14:54:17   Görüntülenme: 1152

24 HAZİRAN GENEL SEÇİMLERİNDE AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ OLARAK MECLİSE GİREN SELMAN ÖZBOYACI EREĞLİ’DE BİR TAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU.

Sabah saatlerinde Ereğli’de gelen Adalet ve Kalkınma Partisi Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti İlçe Teşkilatında partililerle buluştu.

İNASINDA SELMAN ÖZBOYACI'YI KALABALIK BİR GURUP ELLERİNDE ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR.

Ereğlililere ve AK Parti İlçe Teşkilatına, “AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri destek dolayısı ile” teşekkür eden Selman Özboyacı; “Yeni hükümet sisteminin tüm milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

PROGRAMDA SÖZ ALAN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KADİR DÜZEN, "NAZİK ZİYARETLERİNDEN DOLAYI SAYIN VEKİLİMİZ SELMAN ÖZBOYACI'YA TEŞEKKÜR EDİYOR, HOŞGELDİNİZ DİYORUM" DEDİ.

Özboyacı; “Fedakârca seçim çalışmalarını yürüten Ereğli İlçe Başkanımız Sayın Kadir Düzen, Belediye Başkanımız Sayın Özkan Özgüven ve tüm teşkilat üyelerimize, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve sevgili Ereğlililere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti İlçe Teşkilat binasında yapılan programa, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Düzen, Belediye Başkanı Özkan Özgüven, teşkilat üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Burada gerçekleştirilen programın ardından Ereğli Belediyesi’ni ziyaret eden Milletvekili Özboyacı, İlçe Yönetimi ile birlikte esnaf ziyaretlerinde de bulunarak vatandaşlara teşekkür etti.

Özboyacı; “Yeni hükümet sistemi ile Türkiye Cumhuriyeti’nin her alanda özellikle de ekonomide şaha kalkacaktır, inşallah” dedi.

Selman Özboyacı Ereğlililere Teşekkür Etti
24 HAZİRAN GENEL SEÇİMLERİNDE AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ OLARAK MECLİSE GİREN SELMAN ÖZBOYACI EREĞLİ’DE BİR TAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU.