Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

12 Temmuz 2020 Pazar
Özgün ve güvenilir van haberleri için van gazetesi
Özgün ve güvenilir van haberleri için van gazetesi.
Kategori : Dünya
19 Nisan 2020 20:45
 
Özgün ve güvenilir van haberleri için van gazetesi

Özgün ve güvenilir van haberleri için van gazetesi.

Site başlangıçta yerel bir haber sitesi olarak açılmıştır. Van haber en başarılı şekilde uzun zaman liderlikle yayınlamaya devam etmiştir. Uzman kadrosuyla beraber Van’ın tüm haberlerini ayrıntılı şekilde araştıran bir sitedir. Buldukları tüm haberleri ölçüp tartmadan yayınlamama politikaları Van gazetesi gerçekten de habercilik yaptığının kanıtıdır. Haber değeri taşımayan olayların sadece daha fazla haber paylaşayım mantığıyla bu olayları paylaşmış sitelerden olmadığını gönül rahatlığıyla söylenebilir. Tek amaçları kaliteli haberlerle insanları aydınlatmak olan vangazetesi.com sitesi bu amacını gerçekleştiriyor.

   Yerel kaynaklı Van haber yerel haberlerine ek olarak diğer haberleri de eklemeye başladı. Uzman olan kadrosuna diğer konular da uzman olan kişileri ekleyip genişletti. Çalışma ekibini arttırıp Türkiye ve Dünya’dan haberleri sizlerin okuması için sitesinde paylaşmaya başladı. Son çalışmalar doğrultusunda yerelliği her ne kadar devam etse de çok daha farklı kitlelere ulaşmaya başladı.

    Türkiye ve Dünya’da ki gelişmelerin, son dakika haberlerin öncüsü haline gelmeye başladı. Van gazetesi sitesi artık uluslararası haberleri objektif şekilde yapıp siz değerli okuyucuların hizmetine sunmaktadır. Dünya her saniye yaşanan gerilimi ve ülkemizin attığı adımları ayrıntılı şekilde analiz edip bu analizleri haber sitesi aracılığıyla sizlere aktarmak istiyor.

    Magazin kategorisi olan sitede Türkiye’deki ünlü kişilerin son çıkardığı albümden yaptıkları evliliklere kadar birçok farklı konuda magazinsel bilgi bulmak mevcuttur. Magazini sadece Türkiye ile sınırlı tutmayan Van haber Dünya genelinde herkesin merak ettiği kişilerin yaptıklarını da gene bu kategori başlığı altında sizlerin okumasına sunuyor. Modanın takibini; en son trendlerin neler olduğunu, kimlerin bu trendlere uyduklarını ve gelecek trendlerin neler olabileceğini gene bu site üzerinden öğrenebilirsiniz.

   Spor kategorisinde Van haberöncelikle kendi ilinin spor etkinlerini yayınlarken daha sonraki süreçte Türkiye ve Dünya genelinde spor aktivitelerinin neredeyse tamamını haberleştirmeye başlamıştır. Sporları branş branş ayırıp her branşı özel olarak ayrıntılı araştıran site bu branşlarda ki müsabakalar hakkında da bilgi veriyor. Dünya geneli yapılan spor müsabakalarının görüntüleriyle birlikte merak edilen anlarını haberleştirip gene bu kategori altında paylaşmaktadır.

 

Okunma : 12932
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğlili Bir Onbaşı'nın Hikayesi
10 Temmuz 2020 Okunma: 15966 Kültür Sanat
Kaderine Terk edilen mahalle: Taşbudak
10 Temmuz 2020 Okunma: 14764 Kültür Sanat
Her dilden Ereğli Tarihi
10 Temmuz 2020 Okunma: 14473 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın