Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

17 Kasım 2018 Cumartesi
13 Yıllık Tecrübe: Kent Gaz
13 YILLIK TECRÜBESİ VE UZMAN KADROSU İLE KENTGAZ, MUHTEŞEM PROJELERE İMZA ATIYOR.
Kategori : Duyurular
14 Temmuz 2018 21:58
 
13 Yıllık Tecrübe: Kent Gaz

13 YILLIK TECRÜBESİ VE UZMAN KADROSU İLE KENTGAZ, MUHTEŞEM PROJELERE İMZA ATIYOR.

Konya Ereğli’de 2005 yılında makine mühendisleri tarafından kurulan Kentgaz, Ereğli’den Türkiye’nin dört bir tarafına kalite ve hizmet götürüyor.

Kentgaz Isı ve Doğalgaz Dönüşümü, 2005 yılında, kurucu ortak Makine Mühendisi Ömer Eğer Tarafından kurulmuş ve Makine Mühendisi Kadir Düzen ortaklığı ile çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Kentgaz, kuruluşundan buyana Mekanik Tesisat İşleri İle İlgili olarak Doğalgaz tesisatları, iç tesisat ve endüstriyel tesisat yapım hizmetleri faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aynı zamanda bina mekaniğine yönelik çalışmalarda da bulunan Kentgaz, ısıtma soğutma, yangın ve sıhhi tesisat işleri konusunda oldukça uzmanlaşmış çok sayıda konut projesine ilave olarak endüstriyel tesisler, hastane, otel ve kamu binaları (okul, yurt v.b.) işlerde pek çok projeye imza atmıştır.

18 yıllık tecrübesiyle Kentgaz  bünyesinde bulunan proje grubu ile inşai işlere yönelik mimari projeleri ve mekanik tesisat projelerini kendi bünyesinde üretmekteyken statik, elektrik, zemin etüdü ve harita projelendirmeleri için dışarıdan hizmet almak suretiyle takım proje olarak çıkarmaktadır.

Mekanik tesisat işlerine ilave olarak zaman içerisinde konutlara yönelik inşai işlerde yapmaya başlayan Kentgaz, öncelikle küçük çaplı tadilat, mantolama, dış cephe kaplaması işleri yaparken, halen anahtar teslim komple inşai işleri de itina ile yürütmektedir.

Son yıllarda altyapı yapım işlerinde, alt taşeron olarak faaliyette bulunan Kentgaz;

EPDK yapım hizmet sertifikası ve MYK'dan alınan Seviye-4 sertifikalarıyla 2014 yılında Enerya Ereğli Doğalgaz Altyapı Yapım işini ihalesini almış ve tamamlamıştır.

KENTGAZ İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK
0 332 710 53 27
0 332 710 53 28
Hacı Mustafa Mah. Atatürk Bulvarı Eriş Apt No:60/A Ereğli/KONYA

Okunma : 2659
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
kent gaz
Gündem haberleri
Halat Koptu 1 Yaralı Var
14 Kasım 2018 Okunma: 5625 Gündem
Oynamak istemeyen karısını pompalı tüfekle öldürdü
13 Kasım 2018 Okunma: 4343 Asayiş
Terbiyesizlik Bu!
15 Kasım 2018 Okunma: 4237 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın