Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Haziran 2019 Perşembe
13 Yıllık Tecrübe: Kent Gaz
13 YILLIK TECRÜBESİ VE UZMAN KADROSU İLE KENTGAZ, MUHTEŞEM PROJELERE İMZA ATIYOR.
Kategori : Duyurular
28 Ocak 2019 13:00
 
13 Yıllık Tecrübe: Kent Gaz

13 YILLIK TECRÜBESİ VE UZMAN KADROSU İLE KENTGAZ, MUHTEŞEM PROJELERE İMZA ATIYOR.

Konya Ereğli’de 2005 yılında makine mühendisleri tarafından kurulan Kentgaz, Ereğli’den Türkiye’nin dört bir tarafına kalite ve hizmet götürüyor.

Kentgaz Isı ve Doğalgaz Dönüşümü, 2005 yılında, kurucu ortak Makine Mühendisi Ömer Eğer Tarafından kurulmuş ve Makine Mühendisi Kadir Düzen ortaklığı ile çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Kentgaz, kuruluşundan buyana Mekanik Tesisat İşleri İle İlgili olarak Doğalgaz tesisatları, iç tesisat ve endüstriyel tesisat yapım hizmetleri faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aynı zamanda bina mekaniğine yönelik çalışmalarda da bulunan Kentgaz, ısıtma soğutma, yangın ve sıhhi tesisat işleri konusunda oldukça uzmanlaşmış çok sayıda konut projesine ilave olarak endüstriyel tesisler, hastane, otel ve kamu binaları (okul, yurt v.b.) işlerde pek çok projeye imza atmıştır.

18 yıllık tecrübesiyle Kentgaz  bünyesinde bulunan proje grubu ile inşai işlere yönelik mimari projeleri ve mekanik tesisat projelerini kendi bünyesinde üretmekteyken statik, elektrik, zemin etüdü ve harita projelendirmeleri için dışarıdan hizmet almak suretiyle takım proje olarak çıkarmaktadır.

Mekanik tesisat işlerine ilave olarak zaman içerisinde konutlara yönelik inşai işlerde yapmaya başlayan Kentgaz, öncelikle küçük çaplı tadilat, mantolama, dış cephe kaplaması işleri yaparken, halen anahtar teslim komple inşai işleri de itina ile yürütmektedir.

Son yıllarda altyapı yapım işlerinde, alt taşeron olarak faaliyette bulunan Kentgaz;

EPDK yapım hizmet sertifikası ve MYK'dan alınan Seviye-4 sertifikalarıyla 2014 yılında Enerya Ereğli Doğalgaz Altyapı Yapım işini ihalesini almış ve tamamlamıştır.

KENTGAZ İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK
0 332 710 53 27
0 332 710 53 28
Hacı Mustafa Mah. Atatürk Bulvarı Eriş Apt No:60/A Ereğli/KONYA

Okunma : 4380
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Oprukçu, Hangi partiye nasıl geçeceğini açıkladı
17 Haziran 2019 Okunma: 26690 Gündem
Küçük yaşta ki çocuğa taciz iddiası
17 Haziran 2019 Okunma: 15534 Gündem
Trenin altında kalan genç hayatını kaybetti
17 Haziran 2019 Okunma: 5877 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın