Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

26 Ocak 2020 Pazar
Bursa Alexandrite Lazer
İnsanların ten renkleri yaşadıkları coğrafi bölgeye göre değişmektedir.
Kategori : Duyurular
09 Ocak 2020 22:07
 
Bursa Alexandrite Lazer

İnsanların ten renkleri yaşadıkları coğrafi bölgeye göre değişmektedir. Ülkemizde, insanların ten renkleri çok koyu renkli değildir. Ancak vücut kıl renkleri koyu renkli olabilmektedir. Vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan bu kıllar, epilasyon yöntemi ile yok edilebilir. Bursa alexandrite lazer cihazlarımız Türk insanlarının cilt ve kıl yapısına en uygun cihazlardır. Ciltte yanık sorununa yol açmadan kalıcı çözümler oluşturmaktadır.

 

 

Lazer Epilasyon

 

Estetik merkezlerinde çeşitli lazer cihazları kullanılarak epilasyon işlemleri yapılmaktadır. Dermaclinic polikliniğimizde alexandrite lazer cihazlarını kullanarak, hastalarımızı istenmeyen tüylerinden kısa sürede sağlıklı bir şekilde kurtarıyoruz. Bu cihaz ile cilt yüzeyine yaklaşık 3 cm mesafeden atışlar yaparak kıl köklerine müdahale ediyoruz. Cilt yüzeyine temas olmadığı için işlemler hijyenik olarak yapılmaktadır.

 

Lazer Seansları

 

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yapılan lazer epilasyon işlemlerinin uygulama seansları ve seans süreleri çalışılan bölgeye göre değişmektedir. Yüz bölgelerindeki istenmeyen tüylerin tamamen yok edilebilmesi için iki seans arası ortalama 1 ya da 1.5 ay olmaktadır. Vücudun diğer bölgelerine uygulanan seanslar ise 2 ay arayla uygulanmaktadır. Seans süresi ise alexandrite lazer cihazları ile daha kısa olabilmektedir.

 

Ağrı Oluşurmu?

 

Derma Clinic Bursa alexandrite lazer cihazları soğutma sistemli ve cilt yüzeyine temas etmeden belirli mesafeden atış yaptığı için işlemlerde herhangi bir ağrı hissedilmemektedir. Tüm müdahaleler, uzmanlar tarafından yapılmakta ve cilt yapısına göre hassas davranılmaktadır.

 

Sonuçları

 

Lazer epilasyon uygulamalarında, ten rengine, uygulama bölgesine ve kıl yapısına göre başarı sonuçları değişebilmektedir. Alexandrite lazer ile elde edilen başarı oranı çok yüksektir. Hormonal bir problem yoksa başarı her zaman daha fazladır.

 

Uygulama sonucu görülen etkiler şunlardır;

 

  • İstenmeyen tüylerin yok edildiği ve bir daha çıkmadığı,
  • Uygulama esnasında hiçbir ağrının hissedilmemesi,
  • Pürüzsüz bir cilt,

 

Uzmanlar tarafından yapılan bu uygulamalar, kısa sürede sonuç vermekte ve insanların pürüzsüz bir cilde kavuşması sağlanmaktadır.

 

Uygulama Bölgeleri Nerelerdir?

 

Derma Clinic Bursa Alexandrite lazer cihazı ile yapılacak olan epilasyon işlemleri vücudun tüm bölgesine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken nokta, gözlerin ışıktan korunmasıdır. Gözleri direk ışıktan koruduktan sonra vücudun tüm bölgelerine güvenli bir şekilde uygulanabilir.

 

 

 

Okunma : 361
Gündem haberleri
Oprukçu: O partiye geçerim! İstifa dilekçem de cebimde…
23 Ocak 2020 Okunma: 15651 Siyaset
Son dakika: Şiddetli depremden Ereğli de sallandı
24 Ocak 2020 Okunma: 13410 Gündem
Kız kardeşine 'cinsel istismar' sanığı ağabeye 30 yıl hapis cezası
22 Ocak 2020 Okunma: 6216 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın