Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

25 Ocak 2020 Cumartesi
Cilt Dostu Dermo Skin Patch ve Kullanıcı Yorumları
Kısa süre içinde çok fazla adını duyuran ve bayanların kurtarıcısı haline gelen dermo skin patch kapatıcı jel pek çok kişinin ilgi odağı oldu.
Kategori : Duyurular
04 Kasım 2019 19:38
 
Cilt Dostu Dermo Skin Patch ve Kullanıcı Yorumları

Kısa süre içinde çok fazla adını duyuran ve bayanların kurtarıcısı haline gelen dermo skin patch kapatıcı jel pek çok kişinin ilgi odağı oldu. Özellikle yüzünde bulunan lekeler gibi kusurların görünmesini istemeyenler için son derece uygun olan kozmetik ürünü pek çok kişi tarafından uygulanmaktadır.

Son dönemde çok hızlı bir şekilde yaygınlaşan skin patch yüz bölgesinde bulunan pek çok farklı kusurların kapanmasını sağlayan ve kolay bir şekilde soyulabilen kozmetik bir üründür. Jel halinde olan kapatıcı özelliği bulunan ürün yüzün üzerinde bulunan akne, lekeler, sivilceler ya da bunun gibi görünmesini istemediğiniz izlerin sağlığa zarar vermeden kapanması sağlamaktadır. Kullanımı sonrasında kesinlikle yüzünüzün dış görünümünü değiştirmez ve cildiniz zarar vermez. Bu neden ile bayanların çok büyük bir ilgi duyduğu ürün için talep gün geçtikçe artmaktadır.

Özellik

Son günlerde kullanan kişi sayısında artmalar olan bu ürünün pek çok önemli özellikleri bulunmaktadır. İlk olarak makyaj öncesi kapatıcı özelliği vardır. Yapısı gereği son derece kolay soyulabilir ve temizlenebilir. Jel uygulaması yüze yapıldıktan sonra gönül rahatlığı ile makyaj yapılabilir ve bunun hiçbir zararı bulunmaz. En önemli özelliklerinden biri de terlemeye ve suya karşı dayanıklı olmasından dolayı olası durumlarda bozulmaz. Sivilceleri, izleri, akneleri ve lekeleri gizleme özelliği sayesinde yüzünüz çok daha pürüzsüz ve çok daha güzel görünecektir.

Dermo skin patch kapatıcı jeli uygulamadan önce yüzünüz yıkanmalı ve ter temiz olması gerekmektedir. Daha sonra ürün çok ince bir tabaka halinde kusurlu bölgelere sürülmelidir. Ardın kısa bir süre jelin yüzde kuruması için beklenmesi gerekmektedir. Kuruduğuna emin olduğunuz zaman isteğe bağlı makyaj yapabilirsiniz. Bunun hiçbir zararı bulunmaz ve yüzünüzün dış görünüşünü kesinlikle bozmaz. Temizlemek istediğiniz zaman ise jeli yüzünüzden kolay bir şekilde soyarak temizleme işlemini yapabilirsiniz. Kullanımı kadar temizlenmesi de çok daha kolay olan kozmetik ürün tercih edenlerden olumlu yorumlar gelmektedir. Dermo skin patch kullananlar ürünle ilgili olumlu dönüşler yaptığından dolayı günden güne ürünün ünü artmaktadır.

Genellikle uygulayan kişilerden olumsuz bir yorum gelmeyen ürün içeriğinde bulunan argan yağı, deniz cehri, gotu kola ve çay ağacı yağı gibi bileşenlerden oluşmaktadır. Bu bileşenlere karşı alerjileri bulunamayan kişiler gönül rahatlığı ile kullanabilir. Jel formatında bulunan ürün sayesinde çok daha güzel görüneceksiniz.

Hakkında

Ülkemize satışı yapılmaya başladığı günden itibaren pek çok kişi tarafında tercih edilen dermo skin patch kapatıcı jel fiyatları kampanya dahilin de 1 tanesi 59 lira ve 2 tanesi 109 olup 10 lira kargo ücreti bulunmaktadır. 3 tanesi 149 lira ve 5 tanesi 169 lira olmasının yanı sıra kargo hizmeti ücretsiz olup 1 tanede hediye edilmektedir.

Okunma : 1081
Gündem haberleri
Oprukçu: O partiye geçerim! İstifa dilekçem de cebimde…
23 Ocak 2020 Okunma: 15491 Siyaset
Son dakika: Şiddetli depremden Ereğli de sallandı
24 Ocak 2020 Okunma: 12885 Gündem
Kız kardeşine 'cinsel istismar' sanığı ağabeye 30 yıl hapis cezası
22 Ocak 2020 Okunma: 6132 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın