Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Ekim 2019 Cuma
Dış Cephe Kaplama Uygulamasının Binalara Etkin Yararları
Normal 0 false false false false DE X-NONE X-NONE     Dekorasyon kolunda gelişen yapıların cephe kaplama işlemi, her geçen gün farklı metotlar ve görseller eşliğinde çeşitlendiriliyor.
Kategori : Duyurular
02 Ekim 2019 21:03
 
Dış Cephe Kaplama Uygulamasının Binalara Etkin Yararları

Normal 0 false false false false DE X-NONE X-NONE

 

 

Dekorasyon kolunda gelişen yapıların cephe kaplama işlemi, her geçen gün farklı metotlar ve görseller eşliğinde çeşitlendiriliyor. Bu uygulamanın binalara etkin yararları çerçevesinde ısı, ses ve daha bir çok olgunun geçmesi engelleniyor.

 

 

 

 Birbirinden farklı binaların dış alanlarına uygulanan bu sistem ile konfor ve tasarruf etkili oluyor. Bu nedenle dış cephe kaplama işleminin yaygınlaşması ve binaların dış yüzünün daha estetik, daha fonksiyonel görünüm kazanması için uygulama tercih ediliyor.

 

 

 

 Her binanın kış aylarında ısı tasarrufu sağlamasında yardımcı olan cephe kaplama işlemi, yaz aylarında da binalarda konforlu yaşam sürülmesine olanak sunuyor.

 

 

 

 Modern Estetiklik Sunan Dış Cephe Kaplama Sistemleri

 

 

 

 Sistemsel dış dekorasyon yapıların biri olan kaplama, binalara aynı zamanda şık görünüm kazandırıyor. Bu sistem çok farklı metotlarla her binaya uygulanabilen ve modern estetiklik sunan kaplama seçeneklerine sahiplik ediyor.

 

 

 

 Binaların dışına uygulanan kaplama çeşitleri içinde ise giydirme cephe, panel cephe, seramik cephe, mesh cephe bulunuyor. Aynı zamanda silikon cephe, planer (cam cephe) kapaklı – yarı kapaklı cephe gibi eşsiz farklılıklara hakim kaplama sistemleri binaların dış alanlarına uygulanmaktadır.

 

 

 

 Çok farklı dekor – tasarım ve montaj işlemini içeren kaplama sistemleri, her türlü binanın dış görselini estetik kılıyor.

 

 

 

 Yalıtım Farkı ve Özelliğini Taşıyan Dış Cephe Kaplama

 

 

 

 Birbirinden benzersiz tekniklerle uygulanan cephe kaplama sistemleri, yalıtım farkı ve özelliğini taşıyan modern yapı dekorasyonları içinde yer almaktadır. Her yapıya şık dizaynlar ile uygulanan cephe kaplama, son derece kaliteli ve nitelikli özellikleri taşıyor. dış cephe kaplama çerçevesinde hangi teknik binaya uygulanırsa uygulansın oldukça şık dekor sağlıyor.

 

 

 

 Cephe kaplama uygulaması ile istenilen yalıtım- izolasyonda aynı anda gerçekleştiriliyor. Her bir dış cephe özelliği; hava koşullarına dayanıklı, ısı ve ses geçmesini engelleyen ergonomik dekorasyon olmaktadır.

 

 

 

 Her Etkene Karşı Dayanıklı Dış Cephe Kaplama

 

 

 

 Özel ve kaliteli uygulama malzemeleri ile her etkene karşı uzun süreli dayanıklılık içeren cephe kaplama hızlı montaj avantajına da sahiptir.

 

 

 

 Tek yönlü olmayan binanın her yönüne nitelikli biçimde uygulanan dış cephe kaplama bina yüksekliği ve kullanım malzemesine göre farklı fiyatlarla sunulmaktadır.Isı, ses, nem ve benzeri etkilere karşı dayanıklı olan cephe kaplama, dekoratif özellikleri ile de son derece kaliteli ve estetik bütünlük sunuyor.

 

 

Okunma : 265
Gündem haberleri
Bir dönem Ereğli’de doktordu Erhan Çelik ile evlendi
15 Ekim 2019 Okunma: 23469 Ulusal Haberler
Mahkemeden emekli öğretmen'e ceza
15 Ekim 2019 Okunma: 12104 Ulusal Haberler
Son Dakika: Ereğli’de bıçaklı kavga: yaralılar var
17 Ekim 2019 Okunma: 7064 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın