Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Kasım 2019 Pazartesi
Gündem Kayıp Karar Defteri
Ereğli’de belediyeye ait Bolkar Anonim Şirketi’nin kayıp olduğu iddia edilen karar defterleri ile ilgili ardı ardına paylaşımlar yapıldı.
Kategori : Gündem
08 Temmuz 2019 19:11
 
Gündem Kayıp Karar Defteri

Ereğli’de belediyeye ait Bolkar Anonim Şirketi’nin kayıp olduğu iddia edilen karar defterleri ile ilgili ardı ardına paylaşımlar yapıldı.

Bugün sabah saatlerinde Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, yaptığı basın toplantısında Ereğli Belediyesine ait Bolkar AŞ’nin karar defterinin bulunamadığını ve yapılan yazışmalara rağmen defterin ortaya çıkmadığını ifade etmişti.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun ardından sosyal medyadan cevap veren eski dönem Belediye Başkanı Özkan Özgüven ise, karar defteri zaten kayıptı, biz de bulamayınca yeni karar defteri hazırlattık” dedi.

Özkan Özgüven’in cevaben yaptığı paylaşımın ardından Ereğli Belediyesi’nden yeni paylaşımlar yapılarak, söz konusu karar defterlerinin teslim edildiğine ve teslim alındığına dair imza altına alınmış tutanaklar paylaşıldı.

Eski dönem Belediye Başkanı Özkan Özgüven, yaptığı paylaşımda; “Kayıp olduğu ifade edilen karar defteri ile ilgili olarak açıklama yapan önceki dönem belediye başkanı Özkan özgüven; “Göreve geldiğimiz 2014 yılında da şirketin başta karar defteri olmak üzere birçok belge teslim alınmamıştı (Bunun en büyük sebebi de 2014 yılı öncesinden beri şirket mali müşaviri olan kişinin trafik kazasında vefat etmesidir) muhatap bulunamamıştır” demişti.

Ancak Ereğli Belediyesi’nden yeni yapılan paylaşımlarda söz konusu şirketin defter ve belgelerinin teslim edildiğine ve teslim alındığına dair tutanaklar paylaşıldı.

 

 

İŞTE ÖZKAN ÖZGÜVEN'İN PAYLAŞIMI:

VE İŞTE SÖZ KONUSU TUTANAKLAR:

 

Okunma : 3936
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Birbirinden ilginç canlılar
18 Kasım 2019 Okunma: 24321 Kültür Sanat
SON DAKİKA EREĞLİ’DE SİLAHLAR KONUŞTU BİR KİŞİ VURULDU
16 Kasım 2019 Okunma: 14136 Asayiş
Ereğli, Ayrancı, Karaman, Karapınar Polisi ayakta
16 Kasım 2019 Okunma: 10393 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın