Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Kapsamlı Bir Göz Bakım Ürünü
Cildinizde birçok etkene bağlı olarak yaşlanma süreci devam eder.
Kategori : Duyurular
13 Mart 2019 19:17
 
Kapsamlı Bir Göz Bakım Ürünü

Cildinizde birçok etkene bağlı olarak yaşlanma süreci devam eder. Hem içsel hem de dışsal faktörler bunda etkilidir. Serum ürünü, bu etkenlerin zararlarını azaltmaya faydalı bir üründür.
Zarar Veren İçsel ve Dışsal Etkenler
Güneş, soğuk hava, nemlendirme miktarının az olması veya bazı bilinçsiz uygulamalar nedeniyle cilt yapısında sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu noktada doğru ürünlerle doğru bir şekilde uygulama yapmak, istenen sonuçların elde edilmesinde faydalı olabilir ve flowerx serum cildinize iki taraflı olarak zarar veren etkenleri azaltmaya fayda eder. Serum formu olmasından kaynaklanan artılara sahiptir. Gözeneklere hızlı şekilde işlemesi en önemli özelliğidir.
Serum içeriğinde papatya özü bulunmaktadır. Bu öz, cildinizin yatışması ve nemlenmesinde etkilidir. Ayrıca cildinizin daha güçlü olmasına fayda eder. Ek olarak badem yağı, argan, aspir, buriti yağı gibi içerikler de yer aldığı için derinlemesine bir beslenme söz konusu olacaktır. Günlük rutinlerinizde rahatlıkla ürünü sürerek bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Herhangi bir kozmetik üründen fayda elde etmek için öncelikle kullanım şekline dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle serumu kullanırken de en önemli detay kullanım biçimi ve zamanıdır. Serumdan en etkili verim alacağınız zamanlar, gece yatmadan önce, banyolardan sonradır. Gözeneklerinizde herhangi bir kalıntı olmaması gerekir. Çünkü içeriye işleme oranı bu şekilde artacaktır.
Serumu uygulayacağınız bölgeye gelince, göz çevresi ve yüzün diğer bölgeleri için değerlendirilebilir. Göz çevresine düzenli uygulanması, ince ve yeni oluşan çizgilerin azalmasına etki edebilir. Ancak uygulama esnasında parmak ucuyla hafif şekilde yedirilmesini sağlamak daha da iyi sonuçlar sağlar. Dairesel hareketlerle de bu sağlanabilir. Uygulama tamamlandıktan sonra herhangi bir şekilde durulama gerektirmez.
Flowerx Serum’un fiyatlandırılmasında indirimli rakamlar belirlenmiştir. Normal satış fiyatı olan 99 lira yerine 59 liraya satışı gerçekleşmektedir. Bu şekilde tekli alımlarda artı on lira kargo ödemesi yapılmaktadır. Şayet ikili alımlar olacaksa 109 lira artı on lira kargo bedeli tekrar vardır. 3 artı bir alımlarda kargo ödemesi yoktur ve 149 lira satış fiyatı belirlenmiştir. 3 taneye ek bir hediye vardır. 4 tane alımlarda da bir tane daha hediye ve kargo ödemesiz 179 lira söz konusudur. Bu resmi satış sitesi fiyatları dışında fiyatlardan satan yerlerden almamanız önerilir.
Satın almak istediğiniz Flowerx Serum ürünü, orijinal biçimde satış platformu üzerinden sağlanabilir. Türkiye’nin farklı noktalarından gelen talepleri sipariş usulü karşılamaktayız. Ürün bunun dışında eczanelerde satılmamaktadır. Şu an için internette resmi satış sitesinde gerçekleştirilmektedir.
Flowerx kullanıcı yorumlarını okumak size ön bilgi verebilir. Serum yorumlarında genel olarak ürünün beğenilip beğenilmediğini görebilir ve buna göre satın alacağınız ürün miktarını belirleyebilirsiniz. Genellikle ilk kez denemek isteyenler bir ürünle başlamakta ve sonra paket alarak kullanımı sürdürmektedir.

Okunma : 677
Foto galeri
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8563 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6353 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5444 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın