Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

02 Haziran 2020 Salı
Kıbrıs Seyahatlerinizde İşinize Yaracak Pratik Bir Çözüm
Normal 0 false false false TR X-NONE X-NONE Yaz döneminin uzun ve güneşli günlerin keyfi tabii ki Akdeniz'in en güzel yeri olan Kıbrıs adasında çıkarılır.
Kategori : Duyurular
24 Temmuz 2019 13:08
 
Kıbrıs Seyahatlerinizde İşinize Yaracak Pratik Bir Çözüm

Normal 0 false false false TR X-NONE X-NONE

Yaz döneminin uzun ve güneşli günlerin keyfi tabii ki Akdeniz'in en güzel yeri olan Kıbrıs adasında çıkarılır. Sıcak sarı kumların üzerinden geçip serinletici berrak mavi sulara dalmak, hem çocuklar hem de yetişkinler için bir zevktir.  Kıbrıs’ta ilkbahar ve sonbahar döneminde ise hava kırılır, sıcak gibi olmasa da hala ılıktır ancak ılık gecelerde gündüz tişörtünüzün üzerine bir ceket atmanız gerekebilir! Yüksek yaz güneşten gelen bu mevsimsel rahatlama aynı zamanda birçok olanak sunar; bisiklet, doğa yürüyüşü, doğa gözlemciliği ve golf, tenis, su kayağı ve şnorkelli yüzme gibi çeşitli kara ve su sporları gibi aktiviteler meraklıyı bekliyor. Bunun yanında Kıbrıs  sadece tatil olanakları ile değil. Gazino kültürü, tüp bebek tedavilerinde önemli bir merkez olması, birçok iş organizasyonuna ev sahipliği yapması ve tabii ki binlerce üniversiteli genci ile yılın her ayı oldukça ilgil gören bir bölge.

 

 

Kıbrıs bu saydıklarımız özelliklerle henüz hiç ziyaret etmemiş kişiler için oldukça güzel bir yer olarak anlaşılabilir. Evet Kıbrıs bu saydığımız güzellikleri içinde barındıran eşsiz bir bölge ancak bunun yanında bazı kötü taraflarıda yok değil. İşte bugün o kötü taraflarından biri olan havalimanından şehir merkezine olan ulaşım sorununa sizler için çözüm bulacağız. Eğer siz de bu sorunu yaşayan ve bu sorundan bir an önce kurtulmak isteyen bireylerseniz bu yazımızı okumanızda fayda var.

 

Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım Sorunu

 

Kıbrıs’a daha önce seyahat eden kişileri Kıbrıs hakkında dert yandıkları konu eminiz ki Havalimanı ve şehir merkezi arası olan uzaklık ve ulaşım sorunu. Evet ne yazık ki Kıbrıs şehir merkezi Ercan Havalimanına biraz uzak, tabii ki şehre gidebilmek için birçok ulaşım araca örneğin taksi toplu taşıma servis gibi birçok imkana sahipsiniz, ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi yılın her ayı oldukça yoğun olsn Kıbrıs’ta bu ulaşım araçlarını kullanmak için bile uzun sıralarda saatlerce bekleyebilirsiniz. Hatta şu sıralar tatilcilerin akın akın Kıbrıs’a gelmeleri bu uzun sıraları daha da uzun hale getiriyor. Hal böyle oluncada bireyler bu durumdan şikayet ediyor. Ancak artık havalimanından şehir merkezine olan ulaşım sorununu dert etmenize hiç gerek yok. Kıbrıs Transfer Pro ve ekibi Kıbrıs’ta havalimanı transferi konusunda sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor.

 

Kıbrıs Transfer Pro İle Harika Bir Havalimanı Transferi

 

Kıbrıs Tansfer Pro ekibi havalimanı transferi konusunda sizlere mükemmel bir hizmet sunmaya geliyor. Profesyonel ve güler yüzlü çalışanları, son model araçları, araç içi ikramları ve tabii ki uygun fiyatları ile Kıbrıs Transfer Pro ile Kıbrıs seyahatleriniz harika geçecek. Siz de Kıbrıs Transfer Pro ve Kıbrıs’ta havalimanı transferi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için https://kibristransfer.pro/ adlı internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okunma : 791
Gündem haberleri
Ereğli’ye Has Sözcükler
01 Haziran 2020 Okunma: 28339 Kültür Sanat
Ölümle Matrak Geçen Osmanlı Delileri
01 Haziran 2020 Okunma: 22096 Kültür Sanat
Kore Harekâtına Ereğli’den kimler katıldı?
01 Haziran 2020 Okunma: 18763 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın