Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ağustos 2019 Çarşamba
Madencilik ve İnşaat Sektörü İçin En Güçlü Makineler
Normal 0 false false false DE JA X-NONE 2001 yılında kurulmuş olan Sarı Çelik Firması, madencilik, inşaat ve endüstriyel tesisler için en güçlü ve kaliteli makinelerin üretimini yapmaktadır.
Kategori : Duyurular
02 Şubat 2019 17:05
 
Madencilik ve İnşaat Sektörü İçin En Güçlü Makineler

Normal 0 false false false DE JA X-NONE

2001 yılında kurulmuş olan Sarı Çelik Firması, madencilik, inşaat ve endüstriyel tesisler için en güçlü ve kaliteli makinelerin üretimini yapmaktadır. Kuruluşundan beri sektöre kazandırdığı makineler sayesinde, yurt dışına bağımlılığı en aza indiren firma, sektörün lideri ve rakipsiz durumdadır. Firma, üretimini yaptığı kırma eleme tesisi ve bu tesislerde kullanılan makineler ile bu güne kadar çok sayıda büyük projenin tamamlanmasına da katkıda bulunmuştur.

 

Sarı Çelik tüm dünya üzerinde kullanılan en son teknoloji ile üretimini yapmaktadır ve üretimini yaptığı tüm tasarımlar kendisine aittir. Firma kaliteli ve güvenli çalışmalarından dolayı, ISO 9001, OHSAS 18001 ve CE kalite belgelerine layık görülmüştür. Firma sektörde oluşan yenilikleri kesintisiz olarak takip etmekte ve ülkemiz yararına olanları kendi tesislerinde uygulamakta ve üretmektedir. Firma müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için üretmiş olduğu makineleri, en uygun fiyatlarla satışa sunarak, üreticilere bu konuda da destek olmaktadır.

 

Sarı Çelik - Kırıcılar

 

Sarı Çelik, kırma eleme tesisi kullanılan sektörlere üretmiş olduğu  makineler ile en kaliteli ve güçlü kırıcıları sunmaktadır. Firmanın üretimini yaptığı kırıcılar şunlardır:

 

  1. Primer çeneli kırıcılar: bakır, demir, granit, krom, opal ve bazalt gibi madenlerde güvenli olarak kullanılmaktadır
  2. Primer darbeli kırıcılar: yüksek miktarda ince malzeme üretiminde kullanılır
  3. Sekonder darbeli kırıcılar
  4. Kum makinesi: asfalt tesisleri ve beton santrallerinin kum ihtiyaçlarının üretimi için kullanılır
  5. T tipi kum makinesi: irilik ayarlamalıdır
  6. Dik milli kırıcılar: dere malzemesi ve bazaltta yaygın olarak kullanılır
  7. Seyyar kırıcılar
  8. Bilyalı değirmen: krom, kireç, kuvars, kalsit ve dere taşları için kullanılır

 

Yıkama, Eleme, Besleme ve Stoklama Grupları

 

Firmanın yıkama grupları arasında; hidrolik klasifikatörler ve JIG, helezon yıkayıcılar, yıkamalı elekler, kompakt kum yıkama sistemleri ve kovalı yıkayıcılar bulunmaktadır. Eleme grupları; ürün ve toprak elekleri ile ön, yatay ve ızgaralı eleklerden oluşmaktadır. Firmanın üretimini yaptığı besleme gruplarında primer ve ara stok besleme üniteleri, stoklama gruplarında ise stok siloları ve konveyörler mevcuttur.

 

Yedek Parça ve Servis Hizmeti

 

Firma sadece makine üretimi yapmayıp aynı zamanda üretimini yaptığı tüm makine ve tesislerin yedek parçalarını da üretmektedir. Firma ayrıca müşterilerine kaliteli servis hizmeti de sağlarken, ürettiği ve özel olarak talep edilen yedek parçaları, ihtiyacın ivediliğinin bilincinde olarak, en kısa sürede ulaştırmaktadır. Kırma eleme tesisi, dik milli kırıcı, darbeli kırıcı, çeneli kırıcı veya solarice tezgahı için araştırma yapıyorsanız Sarı Çelik’in web sitesini incelemenizi öneriyoruz.

 

http://saricelik.com/tr/home/

Okunma : 1523
Foto galeri
Gündem haberleri
Ereğli’de yakalanan bomba, cep telefonu ile tuvalette patlatılacakmış
18 Ağustos 2019 Okunma: 8080 Ulusal Haberler
Nefes borusuna salatalık kaçan çocuk kurtarılamadı
19 Ağustos 2019 Okunma: 7029 Asayiş
Bisküvi işçileri kaza yaptı: 16 yaralı var
18 Ağustos 2019 Okunma: 5803 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın