Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Özellikleri ve Faydaları ile Ekran Büyütücü
Gerek tasarımı gerekse özellikleri sayesinde pek çok insanın ilgisini çekmeyi başaran ürün gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilir.
Kategori : Duyurular
21 Şubat 2019 16:38
 
Özellikleri ve Faydaları ile Ekran Büyütücü

Gerek tasarımı gerekse özellikleri sayesinde pek çok insanın ilgisini çekmeyi başaran ürün gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Bu sayede ürüne ve özelliklerine olan merak daha da artar. Genellikle insanlar ürünün nasıl kullanılacağını merak ederler. Kolay kullanıma yönelik olarak tasarlanan crazy screen Türkiye alan herkes tarafından rahatça kullanılabilir. Ürünün üst kısmında akıllı telefonun koyulabileceği özel bir bölüm yer alır. Ürün katlanabilir nitelikte olduğundan dolayı bunu kullanabilmek için standın açılması gerekir. Stand denilince genelde akla büyük ebatlar gelse de Crazy Screen bunun tam aksine her yere taşınabilen küçük ebatlarda bir stand olma özelliğine sahiptir.
Crazy Screen için belirlenen normal satış fiyatı yüz yetmiş dokuz lira olup internet sitesinde indirimli ve kampanyalı fiyatlar uygulanır. Buna göre ürünün tekli ve indirimli fiyatı yetmiş dokuz lira olarak belirlenmiştir. Buna ilaveten bir tane ürün için verilen siparişlerde fiyata on lira kargo ücreti de dahil edilir. İki tane ya da daha fazla Crazy Screen satın alımlarında ürün fiyatı yüz elli dokuz lira şeklindedir. Ancak bu siparişler için kargo ücretsizdir yani herhangi bir kargo ücreti ödenmez. Bu sayede 3d ekran özelliği bulunan ürünü herkes sipariş verebilir.
Özellik olarak bakıldığında Crazy Screen ebat olarak portatif olacak şekildedir. Ürüne ait ekran boyutlar genişlik 25,2 cm ve yükseklik 13 cm olarak belirlenmiştir. Standa ait özellikler ise genişlik 26 cm, uzunluk 19 cm olarak ayarlanmıştır. Büyük ebatlarının olmaması sayesinde ürün her yere rahatça taşınabilir ve geniş ekranda film, dizi izleme keyfi her yerde yaşanabilir. Bunun için tek yapılması gereken resmi satış sitesi üzerinden ürün için sipariş vermektir. Ürünü kullanmak için ekstra bir çabaya gerek yoktur. Telefondan izlenecek video ya da filmin açılıp stand üzerine yerleştirilmesi yeterli olacaktır. Görüntü otomatik olarak stand ekranına geniş bir şekilde yansımaktadır. Bu da crazy screen kullanımı nasıl yapılır sorusuna cevap olmuştur.
3D ekran özelliği ile tanıtılan Crazy Screen küçük telefon ekranında zorla yapılan dizi, maç ya da film izlemeyi daha kolay hale getirir. Özellikle maç ve film izlemek için daha çok tercih edilen bu ürün hem kadınlar hem de erkekler tarafından ilgi görür. Ürünün işlevsel olması ve fiyat yönünden uygunluğu daha fazla kişinin talep etmesini sağlar. Bu nedenle son dönemlerde yaygın hale gelen Crazy Screen tüm telefonlarla uyum sağladığından dolayı rahatça kullanılabilir. Kullanmak için tek yapılması gereken telefonu standa yerleştirerek izlenecek görüntüyü açmaktır.

Okunma : 843
Foto galeri
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8561 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6351 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5443 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın