Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

05 Haziran 2020 Cuma
Rosebox ile Solmayan Güller
Normal 0 false false false TR X-NONE X-NONE Rosebox, sıradan gül gönderimlerine son veren bunun yerine özel konseptler yaratarak Solmayan güller gönderimi yapan bir sitedir.
Kategori : Duyurular
04 Ekim 2019 18:17
 
Rosebox ile Solmayan Güller

Normal 0 false false false TR X-NONE X-NONE

Rosebox, sıradan gül gönderimlerine son veren bunun yerine özel konseptler yaratarak Solmayan güller gönderimi yapan bir sitedir. Rosebox ürünleri ile sizler de muhteşem bir deneyim yaşayarak stresli günlerinize bir güzellik katabilirsiniz. Bu ürünleri alan herkesin yüzünde güller açıyor ve hayatına renk geliyor. Böylece hem gül satın alırken mutluluğu da yanında promosyon olarak alabiliyorsunuz.

 

Müşterinin istediği konsept nasılsa ona yönelik hediyelik kutular hazırlanıyor. Bu hediyelik kutular hem ürünlerin taşınmasını daha kolay hale getirecek hem de alıcıya güzel bir mesaj verecektir. Rosebox kalitesini ve zarafetini bu kutularda görebilmeniz mümkün. Bu kutular hazırlanırken pek çok deneme yapılmış ve sonunda konseptlere uygun tasarımlar yaratılmıştır. Sizler de şık tasarımlar ile kendinizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

 

 

 

Rosebox ile Duygularınızı Yansıtın

 

Kutuda güller oldukça ilginç bir konsept olup pek çok kişinin duygularını da o kutuya saklar. Alıcı kişi o kutuyu açtığında pek çok sevinçli duyguyu bir arada yaşar ve ruhunu mutluluk kaplar. Rosebox ile gül gönderimi yaptırdığınız zaman dilerseniz kendi notunuzu kendiniz yazabilirsiniz dilerseniz Rosebox da sizin adınıza güzel bir not yazabilir. Çünkü gülün güzelliği kadar içeriğindeki notta çok önemlidir.

 

Kişiye kendini özel hissedebileceği muhteşem not kâğıtlarımız ile romantik sözler yazabilmenizi ve güllerinizi bu sözler ile taçlandırabilmenize olanak tanıyoruz. Rosebox bir farklılık yaratarak güllerin notunu direk kâğıt olarak değil özel zarflar içinde bırakıyor. Bu da kişiye daha da değer katıyor. Sizler de farklı ülkelerin muhteşem güllerini satın alarak hayatınızda güzel bir mutluluk oluşturabilirsiniz. Özellikle Ekvator gülleri pek çok müşteri tarafından tercih ediliyor.

 

 

 

Hangi Günlerde Güller Tercih Edilir?

 

Aslında her gün güllerin önemi büyüktür fakat bazı günler de özellikle erkeklerin gül alımına karşı ilgisi artıyor. Örneğin kadınlar gününde, sevgililer gününde, yeni yılda, anneler gününde, öğretmenler gününde ve doğum günleri gibi özel günlerde pek çok kişiye hediyelik güller göndererek yüzünde güller açmasına sebep oluyoruz.

 

Mutluluk garanti olsun istiyorsanız bu özel günlerde sevdiklerinize birbirinden güzel güllerden satın alabilirsiniz. Özel bir hediye kutusundan çıkan rengârenk gülleri ve beraberinde muhteşem güzel sözlerin yazdığı notu asla hiçbir kadın unutmaz. Bu güller sayesinde sevdikleriniz ile aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

 

 

 

Özel Günleri Daha Özel Hale Getiren Güler

 

Rosebox kişiye özel gül tasarımlarını özel olarak mumya haline getirerek yıllar sonra bile gülün ilk günkü gibi taze kalmasını sağlıyor. Siz de solmayan güller koleksiyonu içerisinden bir çeşit  seçerek sevdiklerinize hiç solmayacak bir gül hediye etme imkanı bulabilirsiniz. Böylece yıllar sonra bile hala sizi hatırlayabilecek. Sizler de muhteşem ve eşi benzeri olmayan güller ile sevdiklerinizin mutluluğunu sağlamak istiyorsanız Rosebox ile bunu başarabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi almak için ve gül modellerini görmek için https://www.rosebox.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Okunma : 1215
Gündem haberleri
Ereğli’ye Has Sözcükler
01 Haziran 2020 Okunma: 29688 Kültür Sanat
Ölümle Matrak Geçen Osmanlı Delileri
01 Haziran 2020 Okunma: 22503 Kültür Sanat
Kore Harekâtına Ereğli’den kimler katıldı?
01 Haziran 2020 Okunma: 19766 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın