Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

28 Eylül 2020 Pazartesi
Saç Bakımında Etkili Green Bubble ve Kullananlar
Saçlarınızın daha dolgun ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız green bubble bakım setini oldukça makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Kategori : Duyurular
20 Aralık 2019 13:34
 
Saç Bakımında Etkili Green Bubble ve Kullananlar

Saçlarınızın daha dolgun ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız green bubble bakım setini oldukça makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Saçlar vücudumuzda en çok dış etkilere maruz kalan bölgelerden birisidir. Saçların zamanla, boya ve saç bakım yöntemleri ile gitgide gür ve sağlıklı görünümünü kaybederek daha cansız, donuk ve zayıf bir görünüm elde ederler. Dolgun ve parlak görünümünü kaybederek zayıflayan ve matlaşan saçlara can veren bir ürün olan green bubble şampuan saçlarınızın çok daha sağlıklı görünmesini sağlamaktadır. Saçlarınızda adeta bir botoks etkisi yaratarak saçlarınızın çok daha gür, canlı ve dolgun görünmesine yardımcı olmaktadır.

 

Green Bubble ürünümüz şampuan ve bakım kiti olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Yüzyıllardır özellikle nemini kaybeden ve cansızlaşan cilt ve saç gibi vücut bölgelerinin bakımında kullanılan aloe vera green bubble şampuanın içerisinde yer almaktadır. Böylelikle özellikle saç boyası, güneş ve saç bakım ürünlerinin yarattığı nem kaybını telafi etmektedir. Bakım kapsülleri ise içerisinde saça bakım yapan ve canlı bir görünüm kazandıran keratin içermektedir. Böylelikle green bubble kapsüller saçların parlak ve bakımlı bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Hem şampuan hem de bakım kapsüllerinde insan sağlığına zararlı, saçınıza zarar verecek kimyasal bileşenler yer almamaktadır.

 

Green Bubble ürünümüzü nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız; ürünün kullanım aşamaları şu şekildedir:

 

1.     Öncelikle saçlarınızı orijinal green bubble uygulamadan önce iyice nemlendirin. Böylelikle ürünün saçlarınıza daha iyi etki edebilmesini sağlarsınız.

 

2.     Green Bubble şampuandan avuç içi kadar alın ve içerisinde 2 adet Green Bubble kapsülü kırın ve iyice karıştırın.

 

3.     Elde ettiğiniz homojen karışımı saç diplerinizden saç uçlarınıza doğru uygulayın.

 

4.     Uygulamanın ardından ürünü saçınızda 10 dakika bekletin ve daha sonra saçlarınızı bol su ile durulayın.

 

Green Bubble kullanmayı düşünüyor ancak beklediğiniz etkiyi alıp alamayacağınız konusunda tereddütler yaşıyorsanız ürünümüzün faydalarını sizler için sıralayalım:

 

·      Green Bubble saçların kaybettiği nemi yeniden kazanmasını sağlar. Böylelikle saçlarınız daha dolgun bir görünüme kavuşur.

 

·      Green Bubble saçlarınıza keratin bakımı yaparak oldukça canlı ve çekici bir renge kavuşmasını sağlar. Özellikle donuk ve mat bir saçınız varsa ürünümüz ile saçlarınızın eski görünümünü kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

·      Green Bubble kullandığınızda saçlarınız çok daha kolay bir şekilde taranır ve çok yumuşak bir yapı kazanır.

 

·      Saçlarınızda adeta botoks etkisi yaratarak saçlarınızın yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar. Böylelikle özellikle yaşlanma nedeniyle saçlarınızda zayıflama varsa saçlarınızın eski halini almasını sağlayabilirsiniz.

 

Green Bubble ürünümüzün fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ürün paketlerimiz arasından istediğiniz green bubble paketini tercih edebilir ve ekonomik fiyatlar ile saçlarınızın dolgun, parlak, canlı ve bakımlı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Okunma : 2054
Gündem haberleri
Konya Ereğli’nin Okulları
26 Eylül 2020 Okunma: 16769 Eğitim
Emirgazi ve Tarihi
26 Eylül 2020 Okunma: 16586 Kültür Sanat
Son Dakika: Ereğli’de bir bayan ölü olarak bulundu
24 Eylül 2020 Okunma: 13744 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın