Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Nisan 2019 Cuma
Samsun İmplant
Normal 0 false false false DE JA X-NONE Diş eksikliği ağız sağlığı ve görüntüsünü oldukça olumsuz etkiler.
Kategori : Duyurular
22 Aralık 2018 03:20
 
Samsun İmplant

Normal 0 false false false DE JA X-NONE

Diş eksikliği ağız sağlığı ve görüntüsünü oldukça olumsuz etkiler. Tekli veya çoklu şekilde eksik olan dişler titanyum malzemelerin kullanıldığı ağız dokusu ile oldukça uyumlu malzemeler ile kullanılır ve bu sayede yıllar boyu kullanıma uygun implant dişler ağza yerleştirilir. Oldukça titiz bir ortamda ve steril odalarda yapılması gereken implant diş operasyonları oldukça başarılı cerrahi yöntemler ile yapılıyor. Samsun’da diş hekimliğimiz tarafından uygulanan implant diş tedavisi uzman hekimlerimiz tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilir ve ağız sağlığı en sağlıklı hale gelir.

 

 

İmplant Diş Neden Başarılı Oluyor?

 

Türkiye’nin en iyi hekimleri arasında yer alan Samsun diş hekimi Dr. Vadim Ekrem Atabey açıklıyor; Eksik diş tedavilerinde en sık uygulanan ve oldukça başarılı olan implant diş tedavileri insan vücudu ile en uyumlu yapıya sahip maddeleri kullanır ve bu sayede kusursuz bir doku uyumu elde edilir. Doku uyumunun ve uygulamaların başarılı olması sayesinde oldukça sık tercih edilen implant diş senelerce kusursuz bir şekilde ağız içinde kalabiliyor ve diş görünümünü de muazzam hale getiriyor. Samsun’da hekimliğimiz tarafından verilen implant diş hizmeti eksik dişleri gerçeğe en yakın şekilde yeniden yaratıyor.

 

İmplant Dişler Oldukça Uzun Ömürlü

 

İnsan vücudu ile uyumlu yapıları ile senelerce kullanılabilen implant dişler tekli diş eksikliklerinde yalnızca dişin eksik olduğu bölgeye uygulanması nedeni ile diğer dişlerde herhangi bir işlem yapılmadan eksik dişin yerine gelmesini sağlar. Geleneksel diş eksikliği tedavi yöntemlerinin köprü ve total protez yöntemlerinin aksine çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı olan implant diş tedavileri kemik dokusu ile kusursuz bir uyuma sahiptir. Samsun’da firmamız tarafından oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirilen implant operasyonları ağrısız bir şekilde implant dişlerin ağza yerleştirilmesini sağlar ve tedavinin her aşamasında hastalarımıza ayrıcalıklı bir hizmet arz eder.

 

Titanyum İle Mükemmel İmplant

 

İmplant dişler titanyum maddesine sahiptir ve bu sayede ağız üzerinde muazzam bir uyum ile çalışırlar. İmplant tedavilerinde doğru maddelerin kullanımı oldukça önem arz eder. Diş kökünün sağlıklı yapısına uygun titanyum maddeler ile çalışan ve cerrahi operasyonları ivedilikle yapan Samsun diş hekimliği firmamız eksik diş tedavileri ile diş sağlığını en iyi hale getiriyor.

 

Daha detaylı bilgi için Dr. Vadim Ekrem Atabay web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Okunma : 809
Foto galeri
Gündem haberleri
Ereğli’de tüm okullarda ziller susturuldu
17 Nisan 2019 Okunma: 8252 Eğitim
Meteorolojiden Konya ve İlçeleri için kar uyarısı
16 Nisan 2019 Okunma: 8203 Gündem
Belediye Meclisi’nde Cumhur Ayrılığı
16 Nisan 2019 Okunma: 7185 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın