Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı
Sosyal İçerik Platformu Voynn
Sosyal İçerik Platformu Voynn Eğlenceli ve bir o kadarda faydalı bilgi içerek sosyal medya platformlarına bir yenisi daha eklendi.
Kategori : Duyurular
12 Ağustos 2018 13:37
 
Sosyal İçerik Platformu Voynn

Sosyal İçerik Platformu Voynn

Eğlenceli ve bir o kadarda faydalı bilgi içerek sosyal medya platformlarına bir yenisi daha eklendi. Bu platform voynn.com…

Voynn.com yeni nesil sosyal içerik platformlarından biri olarak geçtiğimiz aylarda hayatımızda girdi. Gerek önemli haberler, gerek eğlence olsun birbirinden farklı ve zengin içeriği ile takip edilebilecek platformlardan bir tanesi. Kullanışlı tasarımı ve zengin içeriği ile popüler bir platform olmaya aday olan voynn.com ismini de Antalya bölgesinin bazı bölgelerine özgü olan konuşma tarzından almıştır. Sürekli gelişmeye devam eden bu platform gerek tema ve yazılımsa olsun gerekse içerik bakımından insanların sıkılmadan ziyaret edip kafa dağıtabilecekleri bir platform olmayı amaçlıyor. Her yaşta bireyin özgürce dolaşabileceği voynn platformunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz.  Her gün güncel ve eğlenceli içerik paylaşarak aktif olan voynn.com’da teknoloji, bilim, spor gibi birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eğlenceli isminden de anlaşılacağı gibi voynn aslında eğlenceli olduğu kadar bilgilendirici bir platformda. İçeriklerinin güncel olması ve sürekli takip edilerek özen gösterilmesi aslında kaliteli bir platform olduğunun da göstergesi.  Her yaştan insanı ilgilendiren içeriklerinin sıkıcı olmayan akıcı bir anlatımı var.10’dan fazla kategoriye sahip bu platform haber, spor, yemek,film ve diziler, sağlık, bilim, gezi, sanat, teknoloji,kadın ve erkekleri ilgilendiren özel konular gibi birçok içerik üretiyor.

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte vaktimizin çoğunu telefon ya da bilgisayar başında geçiriyoruz. Güncel haberleri takip etmek, ihtiyacımız olan yeni bir bilgiyi öğrenmek için sürekli araştırmalar yapıyoruz. İşte bunların hepsini bir arada bizlere sunmayı hedef edinen voynn ailesi eğlenmenize de olanak sağlıyor. Makaleler okuyucuya doğru ve kolay anlaşılabilecek şekilde bilgiler sunmakta. Sitedeki içerikler hemen hemen her insanın merak edip araştırdığı herkesi ilgilendiren konulardan oluşuyor.  İnternet üzerinde harcadığınız zamanı verimli kullanmanızı sağlayacak voynn sosyal platformu ile merak ettiğiniz konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Şu an çok yeni olan voynn.com ilerleyen zamanlarda değişik etkinlikler ile kullanıcılarının yüzünü güldüreceğini de bizimle paylaştı. Kullanıcılarının site üzerinde gezinirken sıkılmaması için görseller ve videolar ile içeriğini zenginleştiren bu platform hayatımızda bir yer edineceğe benziyor.

Sosyal medya içeriklerini ve keyifle takip edebileceğiniz içerikleri voynn.com u takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

Okunma : 3468
Foto galeri
Gündem haberleri
Ereğli’de hareketli gece: Ölü bulunmuştu
23 Temmuz 2019 Okunma: 10710 Asayiş
Son Dakika: Feci kazada 7 kişi öldü
21 Temmuz 2019 Okunma: 9092 Asayiş
Tezkeresini aldı, kazada hayatını kaybetti
20 Temmuz 2019 Okunma: 7842 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın