Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Telefondan Sinema Keyfinin Yeni Adı
Eğlenceli bir zaman geçirmenizi sağlayan ve çantanıza koyarak her yere götürebileceğiniz crazy screen, ekonomik ve avantajlı bir cihazdır.
Kategori : Duyurular
25 Şubat 2019 19:20
 
Telefondan Sinema Keyfinin Yeni Adı

Eğlenceli bir zaman geçirmenizi sağlayan ve çantanıza koyarak her yere götürebileceğiniz crazy screen, ekonomik ve avantajlı bir cihazdır.
Kullanıcılarına 3D video izleme avantajı sunan crazy screen Türkiye son dönemlerin en çok kullanılan cihazlarından biridir. Birçok farklı ülkede kullanılan bu cihaz özellikle gençler tarafından kullanılan bir üründür. Rahatlıkla her yere götürebileceğiniz bir boyutta olan crazy screen aynı zamanda hem video hem dizi hem de film izleyebileceğiniz bir cihazdır.
Arkadaşlarınız ile yalnız kaldınız ve sıkıldınız diyelim crazy screen sayesinde güzel zaman geçirmeniz mümkündür. Film ve dizi izleyebileceğiniz gibi arkadaşlarınızla 3D maç bile izleyebilirsiniz. Kaliteli zaman geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği bir teknoloji olan crazy screen her anınızda yanınızda olacak ve her zaman rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir cihazdır.
Telefonunuzun markası ne olursa olsun crazy screen sayesinde telefonunuzdan 3D video izleme avantajı bulabilirsiniz. Bunun için telefonum eski diye düşünmenize dahi gerek yok. Crazy screen çalıştırmak için model veya marka fark etmemektedir. Akıllı bir telefona sahip olmanız yeterli olacaktır. Crazy screen bu yönüyle son derece avantajlıdır.
Crazy Screen ile Eğlenin
Arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak olan crazy screen, son derece keyif veren bir teknolojidir. Yanınızda her yere götürebileceğiniz, çantanızda taşıyabileceğiniz bir cihaz olarak arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Nerede olursanız olun crazy screenden video, film, maç izleyebilirsiniz.
Sizlere gözlüksüz 3D video izletme avantajı sunan crazy screen, hem keyif veren hem de ekonomik bir uygulamadır. Ürün fiyat olarak son derece uygun fiyatlıdır. Hatta bazı dönemlerde yapılan indirimlerde ikinci crazy screen neredeyse yarı fiyatına gelmektedir. Ürün başka herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan sizlere 3D video izleme avantajı sunar. Çok uygun fiyata alacağınız 3d ekran sayesinde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan ürün, arkadaşlarınızla gittiğiniz gezilerde dahi yanınızda götürebileceğiniz bir cihazdır. Böylece nerede olursanız olun bu ekran ile keyifli zaman geçirmiş olursunuz. Tüm akıllı cihazlarda kullanılabilen bir cihaz olan crazy screen, her telefonla uyumlu olarak çalışmaktadır. Bunun için yapmanız gereken telefonunuzu arka panele takmak ve izlemek istediğiniz videoyu oynatmaktır. Arka panele telefonunuzu yerleştirdikten sonra videoyu çalıştırın. Ön panelde ise çalıştırdığınız videoyu 3D olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca crazy screen kullananlar da ürünün çok kolaylık sağladığını söylemektedir.
Unutmayın telefonunuzun markası ve modeli ne olursa olsun android veya Iphone olması yeterli olacaktır. Yanınızda her yere rahatlıkla götürebileceğiniz bir cihaz olan ürün, her kesime hitap eden ve herkes tarafından büyük bir kolaylıkla kullanılabilen bir cihazdır. Yanınızda her yere götürebileceğiniz, istediğiniz videoyu açarak arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçirebileceğiniz bir cihaz olan crazy screen son dönenlerin en popüler cihazlarından biridir.

Okunma : 645
Foto galeri
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8563 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6361 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5445 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın