Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Tüyleri Dökmenin En Kolay Yolu Episoft
Episoft tüy dökücü serum son dönemde kadınların en önemli tercihleri arasında yer alan ürünlerdendir.
Kategori : Duyurular
10 Mayıs 2019 14:35
 
Tüyleri Dökmenin En Kolay Yolu Episoft

Episoft tüy dökücü serum son dönemde kadınların en önemli tercihleri arasında yer alan ürünlerdendir. Düzenli kullanımda istenmeyen tüyleri azaltan ve sorunsuz bir biçimde kullanılan ürün, tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılıyor. Episoft kullanmak isteyenler için ürün hakkında biraz bilgi verelim

İçerik olarak episoft serum: Papaya, ökse otu, adaçayı, bazı mazısı, jojoba yağı, tatlı badem yağı, şerbetçi otu gibi şifalı bitkiler içeren bu ürün, epilasyon sonra cilde sürülüyor. Serum formundaki ürün, ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterebiliyor. Düzenli olarak kullanacağınız tüy dökücü krem sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlarken, istenmeyen tüylerin de köklerinden zayıflamasına yardımcı oluyor. Her bir krem 20 ml ölçüsünde olduğundan uygulama alanına göre sipariş vermeniz gerekecektir.

En az 3 seans kullanmanız gereken üründen yarar görmek için, 3 epilasyon sonrası serumları sürmeniz uygun olacaktır. Uygulama bölgesine göre bir ya da birden fazla serum gerekebileceğinden dikkatli olunması önemlidir. Sadece kadınlar için değil erkekler için de sinmeyen tüylerin söz konusu olduğu bilindiğinden her iki cinsiyetten kişi de kullanabilir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için krem tercih edenlere bu tüyleren kurtulma imkanı sağlayan Episoft tüy dökücü krem hoş kokusu olan ve kolay kullanımla istenilen bölgeye sürülen bir kremdir. Kremi sürüp 15 dakika bekledikten sonra, spatula yardımıyla tıraş edebilirsiniz. Uygulama sonrası Episoft serumunuzu da sürerek, istenmeyen tüylerin giderilmesi için ilk adımı atabilirsiniz. Episoft kullanıcı yorumlarını da araştırsanız bir çok kişi üründen memnun kaldığı gözlemlenmektedir.

Markanın yeni ürünlerinden olan beyazlatıcı ürün, epilasyon nedeniyle kararan bölgelere uygulanır ve cildin renginin açılmasına yardımcı olur. Her gün düzenli olarak kullanılan ürün, belirli bir süre sonrasında koyu rengin açılmasını sağlar. 6 adet serum alımında bu ürünün hediye edilmesini isteyebilirsiniz.

Episoft Fiyatları

1 kutu tüy dökücü kremin fiyatı 39 TL’dir. Serum için 4 kutu 99 TL ödemeniz gerekir. 6 kutu serum ise kampanyalı fiyatıyla 159 TL ve kargo ücreti vererek sahip olabilirsiniz. Episoft kampanyalarını takip ederek set olarak alacağınız ürünler çok daha avantajlı şekilde size teslim edilecektir.

Orijinal Episoft Ürünü

Orijinal Episoft ürünün barkodunu ve hologramını kontrol ederek güvenilirliğinden emin olabilirsiniz. Güvenilir ve memnun edici sonuçlar almak isteyen herkes için orijinal Episoft ürünleri resmi internet sitesinden temin edilmektedir.

Episoft Ürünlerinin Yan Etkileri Var Mı?

Episoft ürünleri tamamen bitkisel olan bir içerikle formüle edilmiştir. Bu içerik dahilindeki ürünlerden herhangi birine alerjisi olan kişiler ürünü bilinçsizce kullanmamalıdır. Ancak herhangi bir yan etki belirtilmemiştir. Doğal tüy dökücü olan bitkiler yardımıyla oluşturulan içeriklerin kadın ve erkeklerde epilasyon sonrasında güvenle kullanılması mümkün olmaktadır. 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilecek ürünler, sadece internet üzerinden satılmaktadır.

Okunma : 542
Gündem haberleri
Ereğli’de yakalanan bomba, cep telefonu ile tuvalette patlatılacakmış
18 Ağustos 2019 Okunma: 7545 Ulusal Haberler
Bir asker yanlışlıkla arkadaşını vurdu
16 Ağustos 2019 Okunma: 6008 Ulusal Haberler
Kahreden görüntüler
16 Ağustos 2019 Okunma: 5693 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın