Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

06 Haziran 2020 Cumartesi
Zafer’le Yaz Çok Renkli Geçiyor
Öğrencilerinin her alanda üstün başarılarla donatılması için büyük çaba harcayan Özel Ereğli Büyük Zafer Ortaokulunda yaz ayları çok renkli geçiyor.
Kategori : Duyurular
28 Temmuz 2019 17:25
 
Zafer’le Yaz Çok Renkli Geçiyor

Öğrencilerinin her alanda üstün başarılarla donatılması için büyük çaba harcayan Özel Ereğli Büyük Zafer Ortaokulunda yaz ayları çok renkli geçiyor.

Yaz kurslarının devam ettiği Özel Ereğli Büyük Zafer Ortaokulunda, öğrenciler akademik derslerin yanı sıra pek çok sosyal etkinliği de beraberinde yapıyorlar.

Önümüzdeki yıl LGS sınavına girecek olan 8. Sınıf öğrencilerinin birebir etüt çalışmaları, soru çözümleri ve deneme sınavları ile geçirdikleri yaz kursunda 5, 6 ve 7. Sınıf öğrencileri derslerden arta kalan zamanlarda doyasıya eğleniyorlar.

Zafer’le Yaz Çok Renkli Geçiyor

Konya Ereğli Özel Ereğli Büyük Zafer Ortaokulunda Kurban Bayramına kadar devam edecek olan yaz kurslarında, 5, 6 ve 7. sınıflar Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Din kültürü ve Ahlak bilgisi, Değerler Eğitimi derslerinin yanında pek çok sosyal etkinliğe de katılarak yaz tatilini en güzel şekilde değerlendiriyorlar.

Öğretmenlerin gözetiminde, yüzme, Okçuluk, Akıl ve Zeka Oyunları, Futbol, Voleybol, Basketbol, Dans, Fitness, Keman, Gitar, Bağlama, Piyano derslerinin de yer aldığı sosyal etkinlikler öğrenciler için hem moral oluyor hem de yaz tatilini en özel şekilde değerlendirme fırsatı oluyor.

Ereğli Özel Ereğli Büyük Zafer Ortaokulu Müdürü Burak Serpek, öğrencilerinin her alanda en iyisini hak ettiklerini ifade ederek; “Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayretindeyiz. Hem 2019-2020 eğitim öğretim yılına hazırlık kurslarımızı devam ettiriyor, hem de farklı sosyal, kültürel ve sportif etkinlilerimizle öğrencilerimizi yetiştiriyoruz. Güzel bir yaz tatilini de geçirmiş oluyoruz” dedi.

Ereğli Özel Ereğli Büyük Zafer Ortaokulu olarak, 3 Ağustos Cumartesi günü velilerin de katılımı ile piknik organizasyonu da düzenlenecek.

Okunma : 1825
Foto galeri
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Son dakika: Hayata tutunamadı
05 Haziran 2020 Okunma: 19742 Gündem
Ereğli’de devrilen tırın şoförü hayatını kaybetti
02 Haziran 2020 Okunma: 12665 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de sıcak gelişme
05 Haziran 2020 Okunma: 12020 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın