Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Şubat 2019 Salı
iPhone Silinen Bilgileri Geri Alma
Hemen hemen her marka ve modelde rastlanan mobil ve masaüstü platformlarda bazı hatalar söz konusu olmaktadır.
Kategori : Duyurular
28 Haziran 2018 04:36
 
iPhone Silinen Bilgileri Geri Alma

Hemen hemen her marka ve modelde rastlanan mobil ve masaüstü platformlarda bazı hatalar söz konusu olmaktadır. Hataların bir hayli fazla olması da veri kaybı yaşanması ihtimalini arttırmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar yedekleme programları kullanarak önemli dosya ve fotoğrafları yedekleme yoluna gitmektedir. Bazen yanlış işlem sonucunda veriler silinebilir ve geri alma yolu aranır.

iOS güncellemeleri sayesinde yanlış bir işlem sonucu silinen veriler cep telefonlarından tamamen silinmemekte ayrı bir klasör şeklinde son silinenler arasında yer alır. Ancak son silinenler klasöründen de silinen bir veri için kurtarma işlemi pek kolay olmamaktadır. Bu konuda herhangi bir destek ihtiyacı duyulduğunda iphone müşteri hizmetleri aranabilir.

iPhone’dan görsel ya da fotoğraf silindiyse ve iPhone müşteri hizmetleri ile yardım talebinde bulunduğunuzda sizlerden iPhone iCloud yedeklemesine görselleri yükleyip yüklemediğinizi veya iTunes senkronizesi yapılıp yapılmadığını öğrenecektir. Eğer yedekleme yapıldı ise dosyalar bu şekilde geri yüklenmektedir. Fakat yedekleme yapılmadığı takdirde genelde yazılımsal uygulamalar ile sorun çözülmektedir. Ücretli ya da ücretsiz olarak sunulan uygulamalar mevcut olup;

·         İMyFone D-Back iPhone Data Recovery,

·         Leawo iPhone Data Recovery,

·         Dr Fone,

·         Phone Rescue bunlardan başarılı ve denenmeye değer görülenleridir.

iPhone için veri kurtarma amacıyla kullanılan çok sayıda program bulunmaktadır. İMyFone D-Back iPhone Data Recovery veri kurtarma programı olarak kullanılmakla beraber iPhone ve iPad cihazlarda silinmiş bilgileri geri yüklemektedir. iPhone, iPad, iPod ile uyumlu olan Leawo iPhone Data Recovery yazılımının kullanılması ile yanlışlık sonucu son silinen dosyasında 30 gün bekledikten sonra tamamen silinmiş olan dosyalar için başarılı yazılımlardan biridir. Bu uygulama ile yalnız video ve resimler değil mesajlar, notlar, belgeler gibi kaybolan bütün dosyaları kurtarmak mümkün hale gelmektedir. Programın ön izleme özelliği bulunmakta olup bu sayede kurtarmak istediğiniz dosyalarını görebilme avantajı sağlamaktadır. Destek ve servis için iPhone müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir bu sayede iOS sistemi dahil çeşitli konularda bilgi sahibi olunabilir. Hafta içi 09:00-20:00 saatleri arasında sabit hatlardan 00800 448 829 873 nolu telefon ücretsiz aranarak ya da cep telefonu ve sabit hatlardan 0(216) 282 15 11 numaralı telefon aranarak müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Okunma : 1475
Foto galeri
Gündem haberleri
Hüseyin Oprukçu; Adem Erdal ziyaretime geldi ve…
15 Şubat 2019 Okunma: 7024 Siyaset
Oprukçu; Adem Erdal’ın tüm uygulamaları yargıda iptal edildi
15 Şubat 2019 Okunma: 6576 Gündem
Oprukçu: Sayın Erdal Yol Arkadaşını Bırakıp Kaçtı
16 Şubat 2019 Okunma: 5080 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın