Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

24 Mart 2019 Pazar
SİMER’den Muhteşem Etkinlik
Necmettin Erbakan Üniversitesi, Ereğli Kemal Akman MYO öğrencileri tarafından geleneksel olarak devam eden “İmece faaliyetleri” bu yıl da aynı güzellikle gerçekleştirildi.
Kategori : Eğitim
24 Mayıs 2018 23:42
 
SİMER’den Muhteşem Etkinlik

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Ereğli Kemal Akman MYO öğrencileri tarafından geleneksel olarak devam eden “İmece faaliyetleri” bu yıl da aynı güzellikle gerçekleştirildi.

Okulun Öğretim Görevlisi Eray Günay yönetiminde ve onlarca öğrencinin katılımıyla “İmece Faaliyetleri” adı altında her yıl geleneksel olarak 2. yarıyıl sonunda yapılan köy okulu ziyareti bu yıl da Ulumeşe Mahallesi İlkokulu’nda gerçekleştirildi.

Okulun bünyesinde faaliyetlerini sürdüren SİMER (Sosyal İletişim Merkezi) etkinlik gurubu, Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Kemal Akman Meslek Yüksekokulu ve Adalet Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile birlikte, bu yıl 19. Etkinliğine imza attı.

Gittikleri köy okulunda muhteşem bir gün geçiren üniversite öğrencileri okulun minik öğrencilerine de unutulmaz bir gün yaşattılar.

Her türlü sosyal etkinliğin yürütüldüğü projede, okulun bakım ve onarım ihtiyaçlarını gidermenin yanı sıra öğrencilerle birlikte yürütülen etkinliklerde tiyatro gösterileri, çocuk oyunları gibi pek çok faaliyet yapıldı.

Öğrenciler Atatürk büstünü boyadılar. Yağ satarım-bal satarım, ip atlama, istop, voleybol, futbol vb. oyunları oynandı. Palyaço gösterisi çok beğenildi.

Öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarının karşılandığı ve Bayrak temasının sıkça kullanıldığı etkinlikler kapsamında Ulumeşe Mahallesi İlkokulu öğrencileri keyifli bir günü geride bıraktılar.

Sosyal sorumluluk kapsamında Öğretim Görevlisi Eray Günay yönetiminde etkinliğe katılan üniversite öğrencilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Okunma : 1150
Foto galeri
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Vatandaşa “Boş boş gezme ya” dedi
20 Mart 2019 Okunma: 7726 Siyaset
Halkapınar’da dengeler değişiyor
20 Mart 2019 Okunma: 7254 Siyaset
3 kişi silahla yaralandı
22 Mart 2019 Okunma: 7152 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın