Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Eylül 2019 Cuma
En uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak için en pratik yolu seçin
Teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmelerle birlikte bugün artık interneti her türlü ihtiyacımızı gidermek amacıyla kullanmaktayız.
Kategori : Ekonomi
08 Haziran 2019 14:37
 
En uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak için en pratik yolu seçin

Teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmelerle birlikte bugün artık interneti her türlü ihtiyacımızı gidermek amacıyla kullanmaktayız. Bundan 10 sene öncesine kadar aklımıza gelmeyecek ölçüde hızlanan internet kullanımı ve bu alanda yaşanan mobil teknolojiler gibi devrim niteliğindeki gelişmeler sayesinde artık hepimizin cebinde yer alan mobil cihazlarımızı kullanarak dilediğimiz uygulamalar sayesinde evimizden çıkmadan gün içindeki bütün ihtiyaçlarımızı kapımıza kadar pratik bir şekilde getirmemiz mümkün hale gelmiştir.

İhtiyaçlarımızı kapımıza getirmenin elbette ki eskiden de telefonla sipariş gibi yolları vardı. Ancak, bizim bahsettiğimiz bundan çok daha pratik olan bir yol ve kabul edilmeli ki bir tuşa tıklayarak her türlü ihtiyacımızı edinebiliyor olmak belki de mobil teknolojilerin bize sağladığı en büyük kolaylıktır.

Bu denli büyük kolaylık sağlayan internet teknolojilerini bugün bütün firmalar yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Zira, bu denli pratiklik sağlayan ve artık herkesin cebinde kendine yer bulan bir teknolojiyi kullanmamak firmalar için de değişime direnmek olacaktır ve böylesi bir durumun tabi ki de firmalara kaybettireceği açıktır.

Her ne kadar internet teknolojilerini yoğun bir şekilde kullansalar da yine de firmaların düzenlemiş oldukları indirim kampanyaları tarzındaki fırsatları eski geleneksel iletişim yöntemlerinden biri olan broşürler ile haber vermesi günümüzde halen yaygın olarak gerçekleştirilmektedir.

Ancak internet teknolojileri bunun da kolay bir yolunu bulmuş ve firmaların kullandıkları ve sadece kendi mağazalarında dağıtmış oldukları broşürleri internet ortamına taşıyan bir platformla indirim ve kampanyalardan anında haber alınabilecek bir site geliştirilmiştir.

Türkçe Broşürler adındaki site, adından da anlaşılacağı üzere ülkemizde satış yapan en büyük firmaların broşürlerinin güncel olarak yayınlandığı bir platformdur. Sitede yayınlanan kataloglar en son indirim kampanyaları hakkında bilgi vermesi nedeniyle nihai tüketicinin en çok tercih ettiği ürünlere ait ve günceldir.

Farklı kategorilerde broşürlerin yayını

Türkçe Broşürler sitesi üzerinde yayınlanan broşürler, güncel olmasının yanı sıra farklı kategorilerle yayınlanması nedeniyle kullanıcıların oldukça kolay bir şekilde bulabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla, sitemiz üzerinde broşürlerin kategoriler halinde sunulması nedeniyle sizin için en uygun kampanyayı bulmanız kolay bir şekilde sağlanmaktadır.

Sitenin en çok tercih edilen ve sayfaya ilk giriş yapıldığında karşınıza çıkan menü “En popüler kataloglar” menüsüdür. Bu menüde adından da anlaşılacağı üzere siteye eklenen en son menüler yayınlanmaktadır. En son ve en popüler olarak yayınlanan bu ürünleri sitemizin kullanıcılarının en çok tıkladıkları kataloglar da takip etmektedir.

Bu menü üzerinde yer alan bir broşüre tıkladığınızda karşınıza ilgili markanın sitemiz veri tabanında yer alan bütün broşürleri gelecektir. Bu broşürlerden halihazırda yürürlükte olanları renkli olarak, kampanya süresi bitmiş olanları ise siyah-beyaz olarak karşınıza çıkacaktır. Bu özellik sayesinde de geçmiş zamanda düzenlenmiş olan kampanyalarla bugünkü kampanyaları karşılaştırabilecek ve hem kampanya tipleri ile hem de ürün fiyatları ile ilgili fikir sahibi olabileceksiniz.

Türkçe Broşürler sayfamız üzerinde bulunan 30’dan farklı ve birçoğunu alanının en büyüğü olarak bildiğiniz ve küçük büyük çoğu ihtiyaçlarınız için tercih ettiğiniz markaların broşürlerine kolay bir şekilde erişim sağlayacak ve ekonominin belki de hane halkı gündemi için eskisinden çok daha önemli olduğu bugünlerde tasarruf sağlayarak ayrıcalığın farkını yaşayacaksınız.

Okunma : 1423
Gündem haberleri
Ailesi her yerde Humeyra'yı arıyor
20 Eylül 2019 Okunma: 5024 Asayiş
Kurtlar ağıla saldırdı: 4 koyun telef oldu
18 Eylül 2019 Okunma: 4919 Asayiş
Hüseyin Oprukçu: bunlar kıytırık ifadeler
16 Eylül 2019 Okunma: 3573 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın