Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Eylül 2018 Salı
Lazer Markalama Makinası | xenonlaser.com.tr
Lazer markalama makinası modellerini en uygun fiyatlarla xenonlaser.
Kategori : Ekonomi
13 Nisan 2018 14:15
 
Lazer Markalama Makinası | xenonlaser.com.tr

Lazer markalama makinası modellerini en uygun fiyatlarla xenonlaser.com.tr' den satın alabilirsiniz. Yüksek kaliteli lazer kesim makinalarını ve yedek parçalarını kolayca temin edebileceğiniz sitemizi ziyaret ederek güvenli alışveriş yapabilirsiniz !

Lazer Markalama Makinası

Lazer ışını malzemenin işaretlenmesi ya da etiketlenmesi işlemine lazer markalama denir. Bu işlemi yapan makinelere de lazer markalama makinası adı verilir.

Lazer markalama makineleri sayesinde kağıt yüzeyinde bulunan resim ya da yazının istenilen yüzeye aktarılması sağlanır. Markalama işlemi sırasında yapılan maddeler çeşitlilik gösterebilir. Markalama işlemi alüminyum yüzeylere, paslanmaz yapıda çelik yüzeyler, altın üzerine, gümüş ya da bakır gibi metaller üzerine yapılabilir.

Lazer markalama makineleri, plastik hammaddesinden oluşan ABS, polikarbonat madde ya da poliamid yüzey üzerine çok kolay olarak yapılabilir.

Lazer Markalama Makinasının Önemli Özellikleri

Bir yazı, resme ait işaretleme ya da etiketleme,

  • Kimyasal işlemle
  • Mekanik damgalama yoluyla
  • Lazer yakma işlemi ile de gerçekleşebilir

Lazerle markalama işlemi yukarıda sayılan yöntemlere göre daha kaliteli ve kalıcı, başarılı sonuçlara neden olur. Lazer markalama makinası ile yapılmış olan markalama işlemi kaliteli ve kalıcı etiketleme yapma konusunda başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Lazer markalama makinası, işaretleme ya da etiketleme yapılacak yüzeye doğrudan temas etmez. Böylece teknik resmin deformasyonu engellenir. Sonucun kalitesini arttırır.

Lazer sistemleri gelişen teknoloji sayesinde yüksek hızda seri üretimi destekler. Aynı zamanda yüksek ısıya dayanıklı olması ve lazer markalama makinesinin bu ısılara dayanıklı olması aşınmayı engellediği için uzun süre kullanımı sağlar. Bu da zaman ve paradan tasarrufu sağlar.

Lazer markalama makinası, farklı işlemlerle etiketlemeyi yapar. Yüzey yüksek sıcaklıkla tavlanır ve lazer ışın etkisiyle koyulaştırma yapılır. Yine lazer ışınlardan faydalanarak yüzey eritme işlemi yapılır. Böylelikle kazıma işlemi sayesinde kaldırma ve köpükleme işlemleri ile markalama işlemleri gerçekleştirilir.

Lazer markalama makinelerinin avantajları arasında;

  • Yüksek kaliteli ve kalıcı yazı ve markalama sağlar
  • Yüzeyle temas söz konusu olmadığı için deforme söz konusu olmaz
  • Sistemlere kolayca uyum sağlar
  • Hızı yüksektir ve takımlarda aşınma olmaz
  • Kalibre yüksek olmakla birlikte doğruluk payı çok fazladır
  • Yüksek sıcaklıklar karşısında aşınmanın söz konusu olmaması ve uzun ömürlü olması sayılabilir.

Lazer Markalama Makinası Fiyatları

Lazer markalama makinası, hızlı ve güvenilir sistemi devamlı hale getirerek teknoloji açısından önemli bir noktadır. Lazer teknolojisi sayesinde lazer markalama ile ilgili çalışmalar olmak üzere, çok farklı kaliteli makineleri hayatımıza kazandırarak işlerinizi kolaylaştırır.

Firmamız bünyesinde bulunan lazer markalama makineleri, kaliteli ürünler ile iyi bir seçenek ve avantajlarla işlerinizi kolaylaştırırken; profesyonel hizmet ile ihtiyaçlarınız kısa sürede karşılanmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve yenilikleri yakından takip eden firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda aklınızdaki bütün sorulara cevap bulabilir. Aynı zamanda ürün çeşitliliğimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş verebilmek için xenonlaser.com.tr adresine girerek iletişime geçmeniz kalite ile tanışmanız açısından doğru bir başlangıç olacaktır.

Okunma : 959
AYD HABER İÇİ SAĞ
mesa
kent gaz
Gündem haberleri
Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz
15 Eylül 2018 Okunma: 10515 Gündem
Ereğli yolunda feci kaza
14 Eylül 2018 Okunma: 7706 Asayiş
Ereğlili Özden Hoca Aday Adaylığını Açıkladı
16 Eylül 2018 Okunma: 5936 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın