Ereğli İmsakiyesi    Zekat Hesaplama    Coronada son durum    Corona hakkında herşey   Reklam ver

Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

30 Mayıs 2020 Cumartesi
AYD Yaşam Konutları ile ilgili merak edilenler
Ereğli’de AYD İnşaat tarafından başlatılan Ereğli’nin en büyük ve en prestijli projesi AYD Yaşam Konutları ile ilgili vatandaşlardan gelen talepler üzerine merak edilen konularla ilgili olarak açıklama yapıldı.
Kategori : Emlak İlanları
14 Eylül 2017 00:38
 
AYD Yaşam Konutları ile ilgili merak edilenler

Ereğli’de AYD İnşaat tarafından başlatılan Ereğli’nin en büyük ve en prestijli projesi AYD Yaşam Konutları ile ilgili vatandaşlardan gelen talepler üzerine merak edilen konularla ilgili olarak açıklama yapıldı.

Konya Ereğli’de, bölgenin en lüks ve prestijli projesi olarak planlanan ve bünyesinde toplamda 420 lüks konut barındıran AYD Yaşam Konutları ile ilgili olarak AYD İnşaat İşletme yetkilisi Adem Şen, önemli açıklamalarda bulundu.

Yapılacak olan AYD Yaşam Konutları projesinin teslim tarihinden daire fiyatlarına, ödeme seçeneklerinden proje ayrıntılarına ve daire aidatlarına kadar her bir ayrıntıyı anlatan AYD İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şen’in Ereğli Haberleri’ne özel açıklaması şöyle;

Proje Nerede:

AYD Yaşam Konutları, Ereğli’de Şinasi Mahallesi İsmet Paşa Caddesi Üzerinde toplam 16.625 m2 alan üzerine inşaa edilecek.

İnşaat Ne Zaman Başlayacak? Teslimat Ne Zaman?

AYD Yaşam Konutları için belirlenen alan üzerinde zemin üstü temizlik çalışmalarının tamamlandığını belirten Adem Şen, “Şu anda zemin etüt çalışmalarını yürütüyoruz. Yaklaşık 15 gün sonra temel kazma faaliyetlerine başlayacağız. Bölgenin ve Ereğli’nin çehresini değiştirecek olan AYD Yaşam konutları üst zemin hazırlığı ve yer altı kazısı ile yaklaşık 120 bin metre küp (8 Bin kamyon) hafriyatı ile dev bir projeye adım attık” dedi.

Projede Neler Var?

Adem Şen; “Özgün mimarisi, güvenli yapısı, en ince ayrıntısına kadar iyi değerlendirilmiş geniş ve ferah yaşam alanları, kaliteli malzeme ve kusursuz işçiliği ile örnek gösterilecek bir yaşam alanı oluşturacağız.

16.625 m2 alan üzerine inşa edilecek olan AYD YAŞAM KONUTLARI, 13 - 14 katlı 6 bloktan oluşacak ve her bütçeye ve ihtiyaca uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle birlikte toplam 422 daire ve 15 işyerinden oluşacak.

Projemizde;

Çocuk Oyun Bahçeleri Dinlenme ve Sohbet Yerleri, Gezinti Alanları,

Araçlar için güvenli Kapalı Otoparklar,

Havuz keyfinin doyasıya yaşanacağı Kapalı Yüzme havuzu,

Sağlıklı bir yaşam için Sauna, Hamam ve Fitness Salonu,

Gerçek Palmiye Ağaçları arasında bisiklet ve yürüyüş yolları,

900 m2 Süs Havuzu ve Görsel Şelaleler, Site kreşi, Yönetim Toplantı Odası,

24 Saat Site Güvenliği ve Güvenlik Kameraları,

Futbol Sahası, 2 adet Basketbol Sahası, Voleybol Sahası, Tenis kortu,

Her türlü ihtiyacı karşılayacak kapasitede işyerleri bulunacak ve müşterilerimizin aileleri ve sevdikleri ile birlikte her gün daha iyi bir güne uyanacağı çok özel bir proje hayata geçirilmiş olacak” dedi.

Satışlarda Ereğli Rekoru

Adem Şen; “Evet, satışlarımız başladı ve tüm hızıyla devam ediyor. Bu konuda Ereğli’de bir de rekor kırdık diyebilirim. Çünkü Ereğli’de bu kadar kısa sürede bu kadar çok dairenin satılmış olması bir rekordur. Biz AYD YAŞAM KONUTLARI’nı ilan ettiğimiz günden sonra yaklaşık 35 günde 100 daire satarak Ereğli’de bir ilke imza attık” şeklinde konuştu.

Sosyal Donatılardan Kimler Faydalanacak?

“Bizlere en çok sorulan sorulardan biri de buydu” diyen Adem Şen; “AYD Yaşam Konutlarından ev alan herkes, ister 1+1, 2+1 isterse 4+1 ev alan herkes proje dahilindeki tüm sosyal donatılardan ve projenin her türlü imkanlarından ek bir ücret ödemeden faydalanabilecek.

Yani benim dairem 2+1 ben de sauna, yüzme havuzu gibi imkânlardan faydalanacak mıyım şeklinde sorular alıyoruz. Elbette 420 dairenin tamamı daireleri için ödedikleri ücretin dışında ek bir maliyete katlanmadan her türlü imkândan faydalanacak” dedi.

Daire Aidatları ne kadar olacak?

Ereğli Haberleri’ne de en çok sorulan sorular arasında bulunan aidat meselesi hakkında açıklama yapan Adem Şen; “Piyasada bu konuda çok fazla dedikodu yapılıyor maalesef. Bizler bu konuyu da en ince ayrıntısına kadar düşündük ve planladı. AYD Yaşam Konutlarında ev sahibi olan vatandaşlarımız yaklaşık olarak 100-150 TL arasında bir aidat ödeyecekler. Daire miktarının fazla olması bu maliyeti de düşürecek ve bu maliyetin içerisinde AYD Yaşam Konutlarının her türlü bakım masrafları da dahil olacak” dedi.

Daireler Kaç Metrekare?

AYD Yaşam Konutlarında;

1+1 Daireler; 78 metrekare

2+1 Daireler; 103 metrekare

3+1 Daireler; 164 metrekare

4+1 Daireler; 243 metrekare olarak planlandı.

Proje Ne Zaman Bitecek?

AYD Yaşam Konutlarının kompleks ve detaylı bir yapı olması nedeni ile projenin çok geç biteceği ve uzu yıllar süreceği söyleniyor. Bu konuda da açıklama yapan Adem Şen; “Projemiz için belirttiğimiz ve sözleşmelerimize de yazdığımız süre bu yıl da dahil olmak üzere 3 yıl. Projemizin tamamını Allah nasip ederse 3 yıl içerisinde tamamlayarak müşterilerimize teslim edeceğiz” şeklinde konuştu.

Daire Fiyatları Nedir?

AYD Yaşam Konutlarından ev sahibi olmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğini ifade eden Adem Şen; “Şu an itibari ile çok özel fiyatlarla daire satışlarımız devam ediyor. Özel lansman fiyatlarını uyguluyoruz ve bu fiyatları 30 Eylül 2017 gününe kadar da sürdüreceğiz.

1 Ekim tarihinden itibaren fiyatlarımızda değişikliğe giderek satışlarımıza devam edeceğiz.

Ayrıca, dairelerimiz %30 Peşin ve 36 ay vade farksız fiyatlarla satışa sunduk ve peşin ödemelerde %12 indirim imkânını da veriyoruz.

Bu çok özel projemizden faydalanmak isteyenlerin Lansmana özel indirimli fiyat ve ödeme avantajlarını kaçırmamasını bir kez daha tekrarlıyor ve son günün 30 Eylül 2017 olduğunu vurgulamak istiyorum” dedi.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, gökdelen, ağaç ve açık hava

AYD İnşaat

Adem Şen & Doğan Şen

SELÇUKLU MAHALLESİ

İNÖNÜ CADDESİ AYGIN İŞHANI KAT:2 NO:6 EREĞLİ/KONYA

TEL : 0332 710 10 60 - 61

FAX :  0332 710 10 59

ayd-insaat@ayd-insaat.com.tr

Okunma : 19882
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son Dakika: Ereğli’de korkunç kaza: İş adamı Mustafa Akbel hayatını kaybetti
28 Mayıs 2020 Okunma: 28967 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de kaza: Gelini ile birlikte hayatını kaybetti
26 Mayıs 2020 Okunma: 24297 Ulusal Haberler
Ereğli’de acıya yürek dayanmadı: Anne ile gelini yan yana defnedildi
27 Mayıs 2020 Okunma: 15463 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın