Foto galeri

Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

 
 
Tarih : 12 Aralık 2018  -  Saat : 22:15:47   Görüntülenme: 57126

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, göreve geldiği günden bu yana Ereğli’nin ve özellikle de çocukların gülen yüzü, renkli siması oldu.

Ereğli’de göreve geldiği günden bu yana spor, sanat, kültür, siyaset ve ekonomi gibi pek çok alanda faaliyetlerde bulunan ve bu vesile ile pek çok ortamda kameralara yansıyan Özgüven, reğili’nin en renkli siması oldu.

Çocuklar ve yaşlılara karşı özel ilgi ve alaka gösteren ve günün herhengi bir saatinde ve yerinde vatandaşlarla birlikte olmayı ihmal etmeyen Özgüven, bazen bir gece yarısı belediye ekiplerini denetlerken çıkıyor karşımıza, bazen de bir futbol maçında...

Ama her şart ve ortamda güler yüzüyle ve kazandığı sempatisi ile içinde bulunduğu ortamlarda her olaydan ve kişilerden haberdar olarak sürdürüyor yaşamını.

Bulunduğu ortamdaki herkesten haberdar olan ve herkesle muhatap olan Özkan Özgüven, bu tarzıyla Ereğli’nin en renkli siması, en renkli yüzü olarak hafızalarda kalıyor.

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Özgüven, herkes tarafından sevilen bir başkan olarak görev yaptı.

makamından çok vatandaşların arasında 5 yılını geçiren özgüven, her zaman tebessümün bir parçası oldu.

Ev ziyaretleri, yaşlı ziyaretleri, esnaf ziyaretleri derken görev süresince binlerce vatandaşla görüşen Özgüven, takdir edilen bir Belediye Başkanı olmayı başardı.

Ereğli’nin Renkli Yüzü
Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, göreve geldiği günden bu yana Ereğli’nin ve özellikle de çocukların gülen yüzü, renkli siması oldu.