Foto galeri

Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

 
 
Tarih : 30 Mart 2019  -  Saat : 15:02:27   Görüntülenme: 7820

Ereğli’nin bağımsız belediye başkan adayı Hüseyin Oprukçu, seçime saatler kala düzenlediği dev mitingde binlerce vatandaşla bir araya geldi.

Soğuk havaya rağmen Konya Ereğli’de İstasyon Meydanını dolduran binlerce vatandaşa hitap eden Oprukçu, 11 Eylül 2018 tarihinde çıktığı adaylık yolculuğunun sonuna geldiklerini ifade ederek vatandaşlardan destek istedi.

Türk Bayraklarıyla Meydanı dolduran vatandaşlara; “Sizin yüzünüzü yere eğdirmeyeceğim. Belediyede hizmetleri adamlar yapar. AK Parti’den belediye başkanı seçtiniz, üçlülerdi, sözüm ona güçlülerdi, ama gelinen noktayı hepiniz görüyorsunuz” dedi.

Coşkulu kalabalığın soğuk havaya rağmen kendisini desteklemem için geldiklerini ve bu fedakar halkın hiçbir zaman boynunu büktürmeyeceğini ifade eden Oprukçu; “Sevgili hemşerilerim, AK Bankın önündeki bulvarın genişlediğini bunlar nasıl görmezler, hemen yanı başımızda duran Oğuz Ata tesislerini nasıl bilmezler, orada her gün onlarca vatandaşımız bizlere dua ediyor” dedi.

“Mustafa Kalaycı diyor ki bundan sonra partiye almadığımız gibi önünden de geçirmeyeceğiz” diyor diyen Oprukçu; “Sayın kalaycı bundan sonra benim de hiç niyetim yok. Ben bağımsız geldim bağımsız olarak hemşerilerime hizmet etmenin şerefini yaşayacağım” dedi.

Aramızda AK Partili kardeşlerim var, CHP’li kardeşlerim var, İyi Partiye gönül vermiş kardeşlerim var, bundan sonra bir ve beraberiz, birlikte hareket edeceğiz. Biz hizmet etmeye, dua almaya geldik, yarınlardan sakın endişe etmeyin.

Oprukçu; “Bugün gönlü bizimle olan, oyu bizimle olan kardeşlerimiz bugün Ak Parti’nin konvoyunda olacaklar. Hüseyin Oprukçu’yu tehdit edenler onları tehdit etmediler mi? Çocuklarıyla çoluklarıyla tehdit etmediler mi? Bunların Allah’tan korkuları olsa bu alçaklığı yapmazlar” dedi.

“Şükürler olsun sözlerimin esiri olmaya geldim” diyen Oprukçu; “Ak Partinin adayı gibi verdiğim bir sözün arkasında durmamazlık yapmadım. Söz verdiler konvoy yapmayalım dediler tamam dedim ama sözlerinde durmadılar. Bu soğukta üşümenizin vebali de onların” dedi.

Oprukçu’dan dev miting
Ereğli’nin bağımsız belediye başkan adayı Hüseyin Oprukçu, seçime saatler kala düzenlediği dev mitingde binlerce vatandaşla bir araya geldi.