Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

15 Eylül 2019 Pazar
16.587 km’den Türkiye’ye neden saldırdılar
Türklüğün sadece bir ırkın ve sadece bir kavmin adı olmadığını ve Türkiye’nin milyonlarca Müslüman’ın umut ışığı olduğunu bir kez daha tüm dünya gördü, tüm dünya kabul etti.
Kategori : Gündem
15 Mart 2019 22:25
 
16.587 km’den Türkiye’ye neden saldırdılar

Türklüğün sadece bir ırkın ve sadece bir kavmin adı olmadığını ve Türkiye’nin milyonlarca Müslüman’ın umut ışığı olduğunu bir kez daha tüm dünya gördü, tüm dünya kabul etti.

Vahşice işlenen bir katliamın arkasından elbette yandık, yüreklerimiz yandı…

Türkiye’den 16 bin 587 kilometre uzaklıkta bulunan ve uçakla ancak 21 saat 37 dakika süren bir yolculukla ulaşılabilen bir ülkede Yeni Zelanda’da yaşanan ve Müslümanlara yapılan adi ve bir o kadar da kalleş saldırı elbette yüreklerimizi yaktı.

Kalleşlerin bile utandığı kalleşlik direk olarak İslam dinine yapılmış bir saldırı olsa da tüm Türkiye ve tüm dünya bir kez daha anlamıştır ve tüm zalimler, kalleşler ve ihanetten beslenenler bir kez daha ispatlamışlardır ki HEDEF TÜRKİYE’dir.

Hedefin Türkiye olması, Müslüman dünyasının liderliğinin de Türkiye’nin olduğunu açıkça ve en net haliyle gösteriyor.

Türkiye’den 16 bin 587 kilometre uzaklıkta olan bir ülkeden Türkiye’ye kanlı mesaj gönderiliyorsa ve katledilen Müslümanların acısı en çok da Türkiye’yi derinden yaralıyorsa ve arkasından Ayasofya gündeme geliyorsa, ihanet şebekelerinin ve dünya zalimlerinin hedefinin de amacının da İSLAM ve TÜRKİYE olduğu açıkça bellidir.

İlk satırımızda söylediğimiz gibi TÜRK OLMAK SADECE BİR IRKIN VE BİR KAVMİN ADI OLMAKTAN ÇIKMIŞTIR VE BUNU ARTIK TÜM DÜNYA HEM İSPATLAMIŞ HEM DE KABUL ETMİŞTİR.

Yaptıkları en alçak, en kalleş ve en vahşi eylemlerle onlarca Müslüman’ı şehit ederken aslında acizliklerini de ispatlayan dünya zalimleri, diğer taraftan da TÜRKİYE’nin dünya üzerinde sahip olduğu gücü ve TÜRK DÜNYASI’nın dünya üzerindeki manevi hakimiyetini bir kez daha kabul ettiler.

Dünyanın bir diğer ucunda yapılan vahşi eylemde direk olarak Türkiye’ye mesaj verilmeye çalışılıyorsa ve CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN hedef alınıyorsa işin içindeki işin, planın içindeki planın ne olduğu açıkça ortaya çıkıyor.

Dünyada yaklaşık 50 ülkede Müslüman halklar yaşamaktadır ve Müslümanların nüfusu yaklaşık olarak 1,8 milyardır. Dünyadaki Müslüman nüfusun yaklaşık %62'lik kısmı Asya'da yaşamaktadır. Endonezya en kalabalık Müslüman ülkesidir ve Müslüman nüfusu 216 milyon (%90) civarlarındadır. Müslümanların yaklaşık %20'si Arap ülkelerinde yaşamaktadır.

İnsanlar sormazlar mı dünyada 1 milyar 800 milyon Müslüman yaşarken Türkiye’den 16 bin 587 kilometre uzaklıkta yapılan bir eylemde neden sadece Türkiye hedef alınır ve kahpe mesajlar neden sadece Türkiye’ye verilir?

Bu konuyu derinlemesine düşünmeli, idrak etmeli ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son yıllarda elde ettiği itibarını ve dünya üzerindeki konumunu, siyasi gücünü ve dünya siyasetindeki yerini iyi analiz etmelidir.

Denildiği gibi sadece Müslüman dünyasında gerçekleştirilen TIRNAK İÇİNDE BASİT BİR KANLI EYLEM değildir…

Bir hikaye şöyle başlar ya da biter, avcı ormana avlanmak için girdiğinde gözü tavşandadır ama aklı her zaman karşısına çıkabilecek aslandadır…

Dünya Müslümanlarının aslanı haline gelmesinden korkulan ve her zalim kişinin, zümrenin ya da devletin karşısında durabilecek tek ülke olan TÜRKİYE’nin varlığı her zalim ve hain kişiyi, zümreyi ya da devleti rahatsız etmektedir…

Yeni Zelanda’da yaşanan alçak saldırıda şehit olan Müslüman kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyor, birliğimiz ve dirliğimiz için dua ediyorum…

Ereğli Haberleri

Editör

Okunma : 1667
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Saçkıran Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
15 Eylül 2019 Okunma: 17385 Sağlık
"Kendimi öldüreceğim" paylaşımına 47 beğeni geldi
11 Eylül 2019 Okunma: 10384 Asayiş
Ereğli’de kaza: Kamyonet ikiye bölündü
11 Eylül 2019 Okunma: 8433 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın