Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Haziran 2019 Salı
AK Parti Ereğli’de Sular Durulmuyor
31 Mart seçimlerinin kaybedilmesinin ardından adeta paylaşım savaşlarının yaşandığı Ereğli AK Parti’de sular durulmuyor.
Kategori : Gündem
25 Mayıs 2019 13:37
 
AK Parti Ereğli’de Sular Durulmuyor

31 Mart seçimlerinin kaybedilmesinin ardından adeta paylaşım savaşlarının yaşandığı Ereğli AK Parti’de sular durulmuyor.

AK Parti Konya Ereğli’de adeta sosyal medya paylaşım savaşına dönerken imalı paylaşımların ardı arkası kesilmiyor.

Sahur vakti eski ilçe başkanı Kadir Düzen’in gündeme bomba gibi düşen paylaşımının ardından, İlçe Başkanı Zübeyir Dursun’un da paylaşımı dikkatlerden kaçmadı.

Başkan Zübeyir Dursun; “Fitne bugün başlamadı!” dedi.

Eski İlçe Başkanı Kadir Düzen’in “Ereğli'de seçimin neden kaybedildiğini hâlâ anlayamamış bazı büyüklerimiz günah keçisi arıyorlarmış. Sokağa çıkın sorun sade vatandaş söyler size. Siz gerçekleri duymak istemiyorsanız biz daha yüksek sesle Cumhurbaşkanımız duyuncaya kadar bağıralım Hayırlı sahurlar” dediği paylaşımının ardından, paylaşımı ile dikkat çeken AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan… Tüm teşkilat, il başkanları, ilçe, belde başkanları, tüm belediye başkanlarımız, sizleri birileri hep rahatsız etmek isteyebilir. Unutmayın, fitne bugün başlamadı” ifadelerini kullandı.

 

 

Başkan Zübeyir Dursun, mesajının tamamında;

“Hatırlatmakta fayda var sanırım..!

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,

“Tüm teşkilat, il başkanları, ilçe, belde başkanları, tüm belediye başkanlarımız, sizleri birileri hep rahatsız etmek isteyebilir. Unutmayın, fitne bugün başlamadı. Tarihi, fitnenin çok eski, fesat, yeni başlamadı, tarihi çok eski. Fitne, fesat unsurları böyle bir güçlü yapıyı her zaman tahrik, tahrip etmek üzere hep yollarına devam edeceklerdir. Bunlar da yine unutmayın hep içinizden, içimizden çıkan birileri olacaktır.

Bunlara kapımıza dayandıkları zaman verilecek cevap şu olmalı, 'Bizim işimiz var, lütfen yolunuza.' çünkü bizler seçim kampanyasında kar kış demeden koştururken, birileri yurt dışında seyahat ederken, bizler yine buralarda çalışmaları sürdürürken, birilerinin de Anadolu'nun değişik yerlerinde bu fitne, fesat unsurlarını karıştırmaya çalıştıklarını da çok çok iyi biliyoruz. Onun için hep beraber kenetleneceğiz, unutmayın bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız." Şeklinde konuştu.

Okunma : 7080
Foto galeri
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Oprukçu, Hangi partiye nasıl geçeceğini açıkladı
17 Haziran 2019 Okunma: 22945 Gündem
Küçük yaşta ki çocuğa taciz iddiası
17 Haziran 2019 Okunma: 13440 Gündem
Tren yollarına 10 gün yaklaşmayın
14 Haziran 2019 Okunma: 9594 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın