Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Eylül 2019 Cuma
AK Parti Ereğli’de Sular Durulmuyor
31 Mart seçimlerinin kaybedilmesinin ardından adeta paylaşım savaşlarının yaşandığı Ereğli AK Parti’de sular durulmuyor.
Kategori : Gündem
25 Mayıs 2019 13:37
 
AK Parti Ereğli’de Sular Durulmuyor

31 Mart seçimlerinin kaybedilmesinin ardından adeta paylaşım savaşlarının yaşandığı Ereğli AK Parti’de sular durulmuyor.

AK Parti Konya Ereğli’de adeta sosyal medya paylaşım savaşına dönerken imalı paylaşımların ardı arkası kesilmiyor.

Sahur vakti eski ilçe başkanı Kadir Düzen’in gündeme bomba gibi düşen paylaşımının ardından, İlçe Başkanı Zübeyir Dursun’un da paylaşımı dikkatlerden kaçmadı.

Başkan Zübeyir Dursun; “Fitne bugün başlamadı!” dedi.

Eski İlçe Başkanı Kadir Düzen’in “Ereğli'de seçimin neden kaybedildiğini hâlâ anlayamamış bazı büyüklerimiz günah keçisi arıyorlarmış. Sokağa çıkın sorun sade vatandaş söyler size. Siz gerçekleri duymak istemiyorsanız biz daha yüksek sesle Cumhurbaşkanımız duyuncaya kadar bağıralım Hayırlı sahurlar” dediği paylaşımının ardından, paylaşımı ile dikkat çeken AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan… Tüm teşkilat, il başkanları, ilçe, belde başkanları, tüm belediye başkanlarımız, sizleri birileri hep rahatsız etmek isteyebilir. Unutmayın, fitne bugün başlamadı” ifadelerini kullandı.

 

 

Başkan Zübeyir Dursun, mesajının tamamında;

“Hatırlatmakta fayda var sanırım..!

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,

“Tüm teşkilat, il başkanları, ilçe, belde başkanları, tüm belediye başkanlarımız, sizleri birileri hep rahatsız etmek isteyebilir. Unutmayın, fitne bugün başlamadı. Tarihi, fitnenin çok eski, fesat, yeni başlamadı, tarihi çok eski. Fitne, fesat unsurları böyle bir güçlü yapıyı her zaman tahrik, tahrip etmek üzere hep yollarına devam edeceklerdir. Bunlar da yine unutmayın hep içinizden, içimizden çıkan birileri olacaktır.

Bunlara kapımıza dayandıkları zaman verilecek cevap şu olmalı, 'Bizim işimiz var, lütfen yolunuza.' çünkü bizler seçim kampanyasında kar kış demeden koştururken, birileri yurt dışında seyahat ederken, bizler yine buralarda çalışmaları sürdürürken, birilerinin de Anadolu'nun değişik yerlerinde bu fitne, fesat unsurlarını karıştırmaya çalıştıklarını da çok çok iyi biliyoruz. Onun için hep beraber kenetleneceğiz, unutmayın bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız." Şeklinde konuştu.

Okunma : 7485
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ailesi her yerde Humeyra'yı arıyor
20 Eylül 2019 Okunma: 6410 Asayiş
Kurtlar ağıla saldırdı: 4 koyun telef oldu
18 Eylül 2019 Okunma: 4964 Asayiş
Hüseyin Oprukçu: bunlar kıytırık ifadeler
16 Eylül 2019 Okunma: 3585 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın