Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Eylül 2018 Cumartesi
AK Parti Yoluna Devam Ediyor
24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE 3 GÜN KALA AK PARTİ YOĞUNLAŞTIRDIĞI ÇALIŞMALARINA BUGÜN DE DEVAM ETTİ.
Kategori : Gündem
20 Haziran 2018 23:12
 
AK Parti Yoluna Devam Ediyor

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE 3 GÜN KALA AK PARTİ YOĞUNLAŞTIRDIĞI ÇALIŞMALARINA BUGÜN DE DEVAM ETTİ.

Konya Ereğli Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Kadir Düzen, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Başkanı Özkan Özgüven ile birlikte, bugün de şehir içi servis şoförlerini ve minibüsçüler kooperatifini ziyaret ederek hasbihal ettiler.

Ereğli’nin neredeyse tamamında bütün vatandaşlarla bir araya gelerek seçimlere dair bilgiler veren AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığı, Okul Servis Minibüsleri ve Şehir içi Minibüsleri kooperatiflerini oradan da Ereğli Otogarını ziyaret ederek, 24 Haziran seçimleri için AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler.

“Herkese teşekkür ederim”

Ziyaretlerinde AK Parti iktidarının son 16 yıl içerisinde Ereğli’de çok önemli yatırımlar yaptığını ve önümüzdeki dönemde yatırımların artarak devam edeceğini belirten AK Parti İlçe Başkanı Kadir Düzen; “Erken seçim kararından bu yana yoğun bir şekilde Ereğli’yi adım adım gezerek seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz, bizlere ilgi ve alakalarını esirgemeyen ve büyük teveccühleri ile partimizi onurlandıran herkese teşekkür ederim” dedi.

Bu iş ilk turda bitecek

Başkan Düzen; “Türkiye’de istikrar ve güven ortamının devam etmesini isteyen milletimiz, inanıyoruz ki partimize ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek verecekler ve ilk turda cumhurbaşkanımızı belirleyerek ve güçlü bir meclis oluşturarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Düzen; “İnşallah bu iş ilk turda bitecek” ifadelerini kullandı.

Amacımız Güçlü Türkiye

Kadir Düzen;      Güçlü bir Türkiye için güçlü bir Cumhurbaşkanı, güçlü bir meclise millet olarak ihtiyacımız var, bizim de tüm amacımız budur ve bunun için gece gündüz mücadele veriyor ve vatandaşlarımıza 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyoruz” dedi.

Gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ve güler yüzü ile karşılanan AK Parti heyeti bugün ayrıca Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Meslek Yüksek Okulu ve Ereğli Eğitim Fakültesinin mezuniyet törenine katılarak mezun olan öğrencilere hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Haber: Bülent Kılınç

Okunma : 2033
Foto galeri
zafer eğitim
kent gaz
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Engerek yılanı böyle saldırdı
21 Eylül 2018 Okunma: 10639 Kültür Sanat
Biçerdöverle obruğun içine düştü
19 Eylül 2018 Okunma: 8061 Ulusal Haberler
Kaymakam Yaran Böyle Uğurlandı
19 Eylül 2018 Okunma: 4963 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın