Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Şubat 2019 Salı
AK Parti Yoluna Devam Ediyor
24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE 3 GÜN KALA AK PARTİ YOĞUNLAŞTIRDIĞI ÇALIŞMALARINA BUGÜN DE DEVAM ETTİ.
Kategori : Gündem
20 Haziran 2018 23:12
 
AK Parti Yoluna Devam Ediyor

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE 3 GÜN KALA AK PARTİ YOĞUNLAŞTIRDIĞI ÇALIŞMALARINA BUGÜN DE DEVAM ETTİ.

Konya Ereğli Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Kadir Düzen, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Başkanı Özkan Özgüven ile birlikte, bugün de şehir içi servis şoförlerini ve minibüsçüler kooperatifini ziyaret ederek hasbihal ettiler.

Ereğli’nin neredeyse tamamında bütün vatandaşlarla bir araya gelerek seçimlere dair bilgiler veren AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığı, Okul Servis Minibüsleri ve Şehir içi Minibüsleri kooperatiflerini oradan da Ereğli Otogarını ziyaret ederek, 24 Haziran seçimleri için AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler.

“Herkese teşekkür ederim”

Ziyaretlerinde AK Parti iktidarının son 16 yıl içerisinde Ereğli’de çok önemli yatırımlar yaptığını ve önümüzdeki dönemde yatırımların artarak devam edeceğini belirten AK Parti İlçe Başkanı Kadir Düzen; “Erken seçim kararından bu yana yoğun bir şekilde Ereğli’yi adım adım gezerek seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz, bizlere ilgi ve alakalarını esirgemeyen ve büyük teveccühleri ile partimizi onurlandıran herkese teşekkür ederim” dedi.

Bu iş ilk turda bitecek

Başkan Düzen; “Türkiye’de istikrar ve güven ortamının devam etmesini isteyen milletimiz, inanıyoruz ki partimize ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek verecekler ve ilk turda cumhurbaşkanımızı belirleyerek ve güçlü bir meclis oluşturarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Düzen; “İnşallah bu iş ilk turda bitecek” ifadelerini kullandı.

Amacımız Güçlü Türkiye

Kadir Düzen;      Güçlü bir Türkiye için güçlü bir Cumhurbaşkanı, güçlü bir meclise millet olarak ihtiyacımız var, bizim de tüm amacımız budur ve bunun için gece gündüz mücadele veriyor ve vatandaşlarımıza 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyoruz” dedi.

Gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ve güler yüzü ile karşılanan AK Parti heyeti bugün ayrıca Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Meslek Yüksek Okulu ve Ereğli Eğitim Fakültesinin mezuniyet törenine katılarak mezun olan öğrencilere hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Haber: Bülent Kılınç

Okunma : 2303
Foto galeri
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Hüseyin Oprukçu; Adem Erdal ziyaretime geldi ve…
15 Şubat 2019 Okunma: 7022 Siyaset
Oprukçu; Adem Erdal’ın tüm uygulamaları yargıda iptal edildi
15 Şubat 2019 Okunma: 6572 Gündem
Oprukçu: Sayın Erdal Yol Arkadaşını Bırakıp Kaçtı
16 Şubat 2019 Okunma: 5078 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın