Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Ocak 2019 Salı
AK Parti’ye Büyük Teveccüh
24 HAZİRAN SEÇİM ÇALIŞMALARINA DÖRT KOLDAN DEVAM EDEN ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE EREĞLİ HALKININ TEVECCÜHÜ BÜYÜK OLDU.
Kategori : Gündem
14 Haziran 2018 00:38
 
AK Parti’ye Büyük Teveccüh

24 HAZİRAN SEÇİM ÇALIŞMALARINA DÖRT KOLDAN DEVAM EDEN ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE EREĞLİ HALKININ TEVECCÜHÜ BÜYÜK OLDU.

Konya Ereğli’de 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine dört koldan hızla devam eden AK Parti İlçe Teşkilatı vatandaşlar tarafından da büyük ilgiyle karşılanıyor.

İlçe Başkanı Kadir Düzen ve parti SKM tarafından hazırlanan program çerçevesinde Ereğli’yi adeta karışlıyorlar.

Konya Milletvekili Halil Etyemez, Belediye Başkanı Özkan Özgüven, İlçe Başkanı Kadir Düzen ve İlçe Teşkilat Üyeleri ile birlikte Ereğli’yi adeta karışlayan AK Parti, 24 Haziran seçimlerinin sonrasında Türkiye’nin çok daha güçlü ve yeni hükümet sistemi ile birlikte daha aktif olacağını ifade ederek, Türkiye’nin önündeki engellerin kalkması ve daha aydınlık gelecek için Cumhur İttifakına destek istediler.

Yoğun program çerçevesinde, Subaşı kahveler bölgesi, sebze pazarı çevresindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Partili heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

Yoğun geçen günün ardından Ereğli Belediyesi tarafından TOKİ bölgesinde düzenlenen iftar programında yine vatandaşlarla bir araya gelen Halil Etyemez ve AK Parti ilçe teşkilatı, birlikte yenilen yemeğin ardından vatandaşlarla sohbet ettiler.

Haber: Bülent Kılınç

Okunma : 1710
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
kent gaz
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Oprukçu’dan Bağımsız Adaylık Sinyali
19 Ocak 2019 Okunma: 15016 Siyaset
Musa Yılmaz’dan İttifak sonrası ilk açıklama
18 Ocak 2019 Okunma: 14222 Siyaset
Oprukçu’dan Son Dakika Açıklaması
19 Ocak 2019 Okunma: 9645 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın