Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Eylül 2019 Cuma
Ambulans saldırısı ile ilgili açıklamalar ardı ardına geldi
Ereğli’de bugün yaşanan ambulans saldırısı ile ilgili açıklamalar ardı ardına geldi.
Kategori : Gündem
06 Haziran 2019 23:39
 
Ambulans saldırısı ile ilgili açıklamalar ardı ardına geldi

Ereğli’de bugün yaşanan ambulans saldırısı ile ilgili açıklamalar ardı ardına geldi.

Konya Ereğli’de vatandaşın hizmetine giden ambulansa yapılan silahlı saldırı ile ilgili olarak Ereğli İlçe Sağlık Müdürü İsmail Yavuz, Devlet Hastanesi Müdürü Mesut Kaynar ve Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Fatih Gök’ten ardı ardına açıklamalar geldi.

Yapılan hain saldırıya büyük tepkilerin gösterildiği açıklamalarda, söz konusu hainlerin en şiddetli şekilde cezalandırılmaları istendi.

İsmail Yavuz: Çok Şükür Yaralanan Olmadı

Ereğli İlçe Sağlık Müdürü İsmail Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; “İlçemiz sınırlarında iki grup arasında çıkan kavga sonucu gruplardan birinin pompalı tüfek ile açtığı ateş sonucu 112 acil sağlık hizmetleri ambulansına isabet etmiş olup herhangi bir yaralanma meydana gelmemiştir.112 personelimize geçmiş olsun diliyorum” dedi.

Mesut Kaynar; Camiamıza geçmiş olsun

Ereğli Devlet Hastanesi Müdürü Mesut Kaynar, yaptığı açıklamasında; “Ereğli 4 nolu 112 istasyonumuz Ereğli’ye bağlı bir mahallede vakaya giderken silahlı saldırıya uğramışlardır. Personellerimizden Şermin, Zeynep ve ambulans şoförümüz Alparslan arkadaşlarımızla görüştük, kendilerinde herhangi yaralanma yok çok şükür. Failler gözaltına alınmıştır. Arkadaşlarımıza ve 112 ailemize geçmiş olsun diyoruz. Rabbim bayram gününde canla başla görevini yapan sağlık çalışanlarımızı korusun” ifadelerini kullandı.

Fatih Gök; Cezalandırılsınlar

Ereğli Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Fatih Gök ise, yaptığı açıklamasında; “Ereğli 4 Nolu (5680) 112 İstasyonumuz Bulgurluk Mahallesine vakaya giderken silahlı saldırıya uğramışlardır. Arkadaşlarımızda herhangi bir sıkıntı yok çok şükür. Arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyor faillerin en kısa sürede en ağır şekilde cezalandırılmalarını bekliyoruz” dedi.

 

 

Okunma : 7416
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ailesi her yerde Humeyra'yı arıyor
20 Eylül 2019 Okunma: 6397 Asayiş
Kurtlar ağıla saldırdı: 4 koyun telef oldu
18 Eylül 2019 Okunma: 4964 Asayiş
Hüseyin Oprukçu: bunlar kıytırık ifadeler
16 Eylül 2019 Okunma: 3585 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın