Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Mart 2019 Salı
Asus Laptop
Asus laptop markası oldukça iyi bilgisayarlar üreten dev bir firmadır.
Kategori : Teknoloji
17 Nisan 2018 13:39
 
Asus Laptop

Asus laptop markası oldukça iyi bilgisayarlar üreten dev bir firmadır. Asus laptop özellikle son zamanlarda ürettiği yüksek ram kapasiteli adeta canavar oyun makineleri üretmektedir. Oyun severlerin vazgeçilmezi haline gelen asus eskiye nazaran çok daha iyi bir haldedir.

Özellikle yüksek sitem gereksinimleri isteyen son dönemin oyunlarını rahatlıkla akıcı ve stabil bir şekilde çalıştıran sistemler üreten asus, bu istikrarını yıllarca sürdürebilecekmiş gibi görünüyor. Bir laptop almak istiyorsunuz ve aklınızda birçok soru bulunmakta. Bir teknoloji mağazasına girdiniz ya da bir internet mağazası.

Bir asus laptop gördünüz. Şık tasarımını çok beğendiniz ve almak istediniz. Peki. Bundan önce bir şey düşünmeniz gerekmez mi? Evet gerekiyor. Alacağınız laptopu ne için kullanacaksınız? Bir oyun seversiniz ve bu laptop ile oyun mu oynayacaksınız? İşinizle ilgili bir çalışma mı yapacaksınız? Okulunuz için, yani öğrencilik için mi kullanacaksınız? Yoksa ofisinizde mi kullanacaksınız? Önce bunu düşünmeniz gerekiyor ve ona göre bir model seçmeniz gerekiyor.

Teknolojinin İlerlemesi ve Laptoplar

Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar endüstrisinde de oldukça fazla gelişmeler meydana gelmektedir. Daha fazla kapasiteli ramler ve daha hızlı işlemciler üretilmekte olup birbirinden şık dizayn edilmiş laptoplar üretilmektedir. Bu üretimleri gerçekleştiren bir marka ise Asus laptop markasıdır. Gün geçtikçe üretilen bilgisayar oyunları oldukça iyi sistem gereksinimleri istemektedir. Haliyle asus laptop firması da bu oyunlara paralel bir şekilde bilgisayarlarını üretmektedir. Artık daha güçlü ramler daha güçlü işlemciler, anakartlar, ekran kartları üretilmektedir.

Siz de bir oyun sever iseniz iyi bir oyuncu bilgisayarı almanız gerekiyor. Bir oyuncu bilgisayarının olmazsa olmalarından biri olan ekran kartını iyi seçmelisiniz. Ekran kartınız oynayacağınız oyunu desteklemelidir ve ram kapasitesinin yüksek olması gerekmektedir. Yüksek ram kapasitesi bilgisayarınızın yapabileceği işlem sayısını işlemci ile birlikte yürütmektedir.

İyi bir işlemci, ekran kartı ve rame sahip oyuncu bilgisayarı almak sizin için iyi bir fikir olacaktır. Ofis için kullanacaksanız bilgisayarınızın stabil çalışması ve asla ama asla veri kaybetmenize neden olacak bir model seçmemeniz tavsiye edilmektedir.

Ürünlerimizi incelemek için linke tıklayın. https://www.incehesap.com/asus_notebook-fiyatlari/

 

Okunma : 1433
Gündem haberleri
Mustafa Yıldızdoğan Konseri Yarım Şarkılık Oldu
16 Mart 2019 Okunma: 17164 Ulusal Haberler
Süleyman Soylu Bu Pankartı Görmedi
16 Mart 2019 Okunma: 9798 Gündem
Halil Etyemez: Oprukçu, Özkan’ı Kandırmaya Çalışıyor
18 Mart 2019 Okunma: 8522 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın