Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Kasım 2019 Perşembe
Balıkçı Yaka Kazak Erkek Modelleri
Balıkçı yaka kazak erkek modelleri, tüm kazaklar içinde stil sahibi erkekler için, ayrıcalıklı bir yerde bulunmaktadır.
Kategori : Gündem
10 Temmuz 2019 18:54
 
Balıkçı Yaka Kazak Erkek Modelleri

Balıkçı yaka kazak erkek modelleri, tüm kazaklar içinde stil sahibi erkekler için, ayrıcalıklı bir yerde bulunmaktadır. Soğuk günlerin kurtarıcısı, hem ısınmayı, hem de şık görünmeyi sağlayan balıkçı yaka kazak erkek modelleri, karlı bir havada bile farklı ve tarz görünülmeyi sağlayabilmektedir. Boğazlı kazaklara yakın bir model olan balıkçı yaka erkek kazakları, tam ve yarım olmak üzere iki ayrı tipte üretilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi, balıkçılarla ünlenmiştir. Bilhassa eski Yeşilçam filmlerindeki tüm balıkçıların üstünde görülebilen bu model, şıklığın yanında boynu sarıp koruyan yapısıyla tercih edilmektedir.

Balıkçı Yaka Kazak Erkek Kombinleri

Dar kesimlerden salaş modellere dek farklı alternatifler sunan balıkçı yaka kazak erkek modelleri, kumaş seçenekleriyle çeşitlenmektedir. Yün örgüden yapılan balıkçı yaka kazak erkek modelleri ile daha ince yün veya salaş modeller de raflarda yer almaktadır. Kol kesimleriyle alternatiflenen kazaklar ceket içinde veya gömlek altında da kombinlenebilmektedir. “Bohem stilden, ofis giyimine, günün her anı ve her mekânında, her kombine eşlik edebilen balıkçı yaka erkek kazaklar, her zevke ve her bedene hitap etmektedir. Mevsim gereklerine göre seçim yapılacaksa, kalın kumaş ve örgü olanlar kış aylarında dolaplarda kendine yer bulurken, daha ince olanlar da bahar aylarının olmazsa olmazı olacaktır.  

Özel olarak derlenen balıkçı yaka kazak erkek modelleri için, https://www.coulfate.com/erkek-balikci-yaka-kazak-modelleri adresine gelerek, kendiniz ve sevdikleriniz için, istediğiniz ürünü seçip, özel indirimli fiyatlar, hızlı kargo ve kapıda ödeme avantajlarıyla kolayca sahip olabilirsiniz.

Okunma : 943
Gündem haberleri
Polis Rütbeleri ve İsimleri
19 Kasım 2019 Okunma: 39127 Kültür Sanat
Birbirinden ilginç canlılar
18 Kasım 2019 Okunma: 24420 Kültür Sanat
Mahalle Mahalle Ereğli Nüfusu
18 Kasım 2019 Okunma: 9857 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın