Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

12 Kasım 2019 Salı
Basic Tişört
LTB üretmiş olduğu tişört modelleri ile dikkat çekiyor.
Kategori : Gündem
18 Haziran 2019 15:39
 
Basic Tişört

LTB üretmiş olduğu tişört modelleri ile dikkat çekiyor. Kadın ve erkeklere yönelik olarak üretilen farklı renk ve desenlerde tişört modelleri görenleri büyülüyor. Basic tişört olarak bildiğimiz geniş ya da bisiklet yaka olan modeller de çok fazla tercih ediliyor. Sadelikten yana olanlar için hazırlanan bu tişörtler baskısız ve tek renk olarak biliniyor. Ayrıca her ortamda kullanım kolaylığı sağlıyor.

XS bedenden XXL bedene kadar pek çok seçenek bulunuyor. Viskoz, polyester, cotton kumaşlardan üretilen bu tişört modellerini kombine etmek de oldukça kolaydır. Ayrıca v yaka modelleri de bulunan bu tişörtlerin asimetrik kesimli olanları da mevcuttur. Bel kısımlarında zımba detayı olan tişört modelleri ve mevcuttur.

%100 modal kumaştan üretilen modeller de çok fazla tercih edilmektedir. Bu tişörtlerin en önemli özelliği salaş bir görünüm elde etmek isteyen ve rahatlıktan yana olanlar için hazırlanmış olmasıdır. Pantolon, etek ya da şort ile kombine edebilirsiniz. https://shop.ltbjeans.com/tr/kadin-basic-tshirt-modelleri bağlantısı üzerinden birbirinden farklı renk ve model seçenekleri olan bu tişörtleri inceleyerek dilediğiniz ürünü hemen online sipariş edebilirsiniz.

Okunma : 1195
Gündem haberleri
Saçkıran Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
08 Kasım 2019 Okunma: 20551 Sağlık
Şifa Kaynağı Termiye
08 Kasım 2019 Okunma: 7447 Kültür Sanat
Nişana gidiyorlardı silahlı saldırıya uğradılar
09 Kasım 2019 Okunma: 6905 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın