Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

10 Aralık 2018 Pazartesi
Benden Size Tavsiye
Ereğli'de siyasete faydası olabilecek, kapasitesi yüksek olan kendisini halka sevdiren isimleri yazmaya devam ediyoruz.
Kategori : Gündem
13 Kasım 2018 19:58
 
Benden Size Tavsiye

Ereğli'de siyasete faydası olabilecek, kapasitesi yüksek olan kendisini halka sevdiren isimleri yazmaya devam ediyoruz.

Onlardan biri Emekli İmam Duran Tiraş. Uzun yıllardır tanırım kendisini, kendi işinden çok insanların işine koşturur, faydalı olmayı sever.

Aradığım zaman bana 'Kardaş' diye hitap eder sadece beni değil, herkesi kardeşi gibi görür. İyilik yapar Deniz'e atar...

Geçtiğimiz aylarda emekli oldu. Aynı zamanda Kerimder'in Başkanı. Yani Konya Ereğli İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği ile hizmet veriyor. 

Onu tanımayan Ereğli'de neredeyse yok gibi. Genci yaşlısı herkes Duran Hocam Yetiş dediğinde iki eli kanda da olsa gidiyor, yapılacak ne varsa yapıyor..

Duran Tiraş'ın siyaset ile bir ilgisi yok. Ama bence Ak Parti'nin bu adamı es geçmemesi lazım. Yerel seçimler yaklaşırken Ak Parti çağıracak Duran Hocayı Gel sende bizimle ol desteğine ihtiyacımız var diyecek. Çünkü Duran Tiraş'ın çevresi öyle az boz bir çevre değil. 'Haydi Gelin' dese peşinden binlerce kişiyi sürükler. 

Bu adama partinin de Ereğli'nin de ihtiyacı var. Bu adamın çevresi geniş. Duran Hocam es geçilecek ya da arayıp sorulmayacak biri değil. 

Sizin huzurunuzda namusum ve şerefim üzerine yemin ederim ki kendisinin bu yazıyı yazdığımdan haberi yok .Kendisi reklamı sevmediği için arayıp söylemedim bile, ama bu adamdan Ak Parti'nin faydalanamıyor olmasına da gönlüm razı gelmedi. 

Sanane Özcan demeyin. Yerel seçim şahıslara verilen oydur. Duran Hocam bugün çıksın Ak Parti'nin adayına oy istesin, işler çok değişir 

Benden Söylemesi...

Okunma : 4641
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
kent gaz
Gündem haberleri
Mis gibi mayalı
08 Aralık 2018 Okunma: 15925 Kültür Sanat
O Cinayet Aydınlatıldı: 2 Kişi Tutuklandı
07 Aralık 2018 Okunma: 8414 Asayiş
Ereğli’ye Kar ve Yağmur Geliyor
09 Aralık 2018 Okunma: 3788 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın