Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

26 Haziran 2019 Çarşamba
Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi
Her hafta siyasi partilerin Belediye Başkan adaylarını ağırlayan Erzurumlular Derneğinin konuğu bu kez Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven oldu.
Kategori : Gündem
13 Ocak 2019 23:02
 
Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi

Her hafta siyasi partilerin Belediye Başkan adaylarını ağırlayan Erzurumlular Derneğinin konuğu bu kez Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven oldu. 

Dernekte gerçekleşen Çağ kebabı etkinliğinde Ereğli'de yaşayan Erzurumlular ile buluşan Özgüven'e Damızlık Birliği Başkanı Edip Yıldız'da eşlik etti. 

İlk olarak konuklara çağ kebabı ikramında bulunuldu.Ardından dernek üyelerine yönelik konuşmalar yapıldı. Dernek Başkanı Sadrettin Kaya,  bizim ne siyaset ne de politika uğrunda bir tavrımız ya da düşüncemiz var, amacımız gençlerimizin elinden tutmaktır, bazı kesimler yanlış anlayabilir acaba bunlar sadece seçim öncesi mi böyle yapıyorlar diye? Kesinlikle Hayır. Birlik ve beraberliğimiz seçimden sonra da devam edecek. Bize destek veren herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz dedi.

Ardından Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven söz aldı. Dernek binasında samimiyet ve güleryüzü hissettik sizlerin yüzünde ki bu tebessüm bizim için en büyük ikram oldu. Aranızda olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ben Erzurum ve Kars'ta görev yapan bir kardeşinizim, siz değerli hemşehrilerimizle hep bir araya geldik, altını çizerek belirtmeliyim ki saygı sevgi ve içtenliğiniz beni çok memnun ediyor sizin kültürünüzü ve yaptıklarınızı gıpta ile izliyorum Belediye Başkanı olarak her zaman katkı vermeye hazırım. Birlik ve beraberlik konusu söylem dışında eyleme geçirmektir, yıllar önce buralara gelmiş siz değerli hemşehrilerimiz ile et tırnak misali kız alıp kız verip çok mutlu olmuşuz hepimiz Ereğliliyiz hepimiz kardeşiz ifadelerini kullandı. 

Derneğin yeni bir sosyal tesis noktasında girişiminin olduğunu da kaydeden Özgüven, iş adamı Müteahhit Nurullah Yılmaz bey bu konuda gerekeni üstlendi,bizde ilgili mevzuatlar çerçevesinde meclisimiz uygun gördüğü takdirde gerekli protokolü yapmaya hazırız. Ereğli'de birleştirici olacak güzel bir tesisi hayata geçiririz diye düşünüyorum dedi.

Konuşmaların ardındna program sona erdi. 

Okunma : 2228
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Ereğlili Doktor hayatını kaybetti
25 Haziran 2019 Okunma: 16259 Gündem
Cadde ortasında vurdular
25 Haziran 2019 Okunma: 14007 Asayiş
Ereğlili Memati Hastaneye Kaldırıldı
23 Haziran 2019 Okunma: 13686 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın