Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Haziran 2019 Salı
Bu Tartışmalara Girmek yersizdir
Ak Parti eski İlçe Başkan Yardımcısı, Ereğli esnaflarından iş adamı  Özgür Averi yapılan tartışmaların doğru olmadığını söyledi.
Kategori : Gündem
25 Mayıs 2019 16:14
 
Bu Tartışmalara Girmek yersizdir

Ak Parti eski İlçe Başkan Yardımcısı, Ereğli esnaflarından iş adamı  Özgür Averi yapılan tartışmaların doğru olmadığını söyledi.

31 Mart yerel seçimlerinde Ereğli'de Bağımsız bir adayın kazandığını ve artık tartışmaya girmenin bir anlam ifade etmediğini söyleyen Özgür Averi, bunun yeri sosyal medya değildir, bizim şu anda Ak Parti olarak birbirimize sımsıkı sarılmamız gerekir, şu ana kadar bu partiye kim hizmet ettiyse hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek lazım, eski ilçe Başkanları, Belediye Başkanları ve eski Milletvekilleri kim olursa olsun herkesin parti üzerinde bir emeği var, şu dönemde yapılan tartışmaların gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Kadir Düzen bey teşkilatçılığın ne olduğunu bilen, ilçe Başkanlığı yapmış partimizin önemli neferidir,  Şu an bir Milletvekilimiz var, kendisi Ereğli'ye hizmet için elinden geleni yapan bir isim. Seçim sonuçlarını Sayın Etyemez’e  yüklemek kesinlikle doğru değildir.

Biz biriz beraberiz koskoca bir partiyiz. Geçmişe takılmamak gerekir, işimize bakalım beraber olalım. Bir sıkıntı varsa istişare içinde çözülür, kapalı kapılar ardında gerekli konuşmalar gerçekleşir. Mübarek Ramazan ayında tartışmalara girmek uygunsuz ve yersizdir ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 6747
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Oprukçu, Hangi partiye nasıl geçeceğini açıkladı
17 Haziran 2019 Okunma: 22854 Gündem
Küçük yaşta ki çocuğa taciz iddiası
17 Haziran 2019 Okunma: 13400 Gündem
Tren yollarına 10 gün yaklaşmayın
14 Haziran 2019 Okunma: 9592 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın